www.sudzibas.lv Jūrmalas BJIC, Jūrmalas jauniešu dome Mānīšana ar brīvprātīgo darbu

Jūrmalas BJIC, Jūrmalas jauniešu dome - Mānīšana ar brīvprātīgo darbu

Darbojos Jūrmalas jauniešu domē. 2013. gada jūnija beigās kopā ar Jūrmalas jauniešu domi devos uz brīvprātīgā darba semināru Cēsīs. Pēc semināra Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centrā, Zemgales ielā 4 bija sēde, kuras laikā aizpildīju pieteikuma anketu par brīvprātīgā darba veikšanu Jūrmalas pilsētā, kā arī noslēdzu līgumu (tā kā esmu nepilngadīgs, lai parakstītu līgumu, bija nepieciešama rakstiska vecāku atļauja, un viņa arī bija) ar Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centru par brīvprātīgā darba veikšanu Jūrmalas pilsētā projekta "Pierādi sevi brīvprātīgajā darbā" ietvaros 4 mēnešu garumā. Līgumā bija rakstīts un arī pirms tam seminārā informēja, ka brīvprātīgo darbu varēs veikt ne tikai Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centrā, bet visās Jūrmalas pašvaldības iestādēs un nevalstiskajās organizācijās, kuras apņemas nodrošināt brīvprātīgā darba veikšanu attiecīgajā iestādē vai organizācijā, bet šajā gadījumā Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centrs ir kā starpnieks. Jau kādu laiciņu pirms sēdes biju izteicis domu veikt brīvprātīgo darbu Jūrmalas pilsētas muzejā, bet projekta koordinatore, Jūrmalas jauniešu domes priekšsēdētājas vietniece Elīna Ramāne pēc sēdes mani individuāli informēja, ka viņa esot kontaktējusies ar Jūrmalas pilsētas muzeju un viņi it kā nevarot nodrošināt brīvprātīgā darba veikšanu, jo tajā brīdī tikko beigušies Dziesmu svētki, bet man piedāvāja veikt brīvprātīgo darbu Jūrmalas Centrālajā bibliotēkā (viņa pirms sēdes it kā esot kontaktējusies ar Jūrmalas Centrālo bibliotēku, viņi esot piekrituši). Es piekritu, bet darba kā nav, tā nav, brīvprātīgā darba pirmā diena un laiks tā arī nav paziņots, jo projekta koordinatore un Jūrmalas BJIC direktore neesot nokārtojusi kaut kādus papīrus ar Centrālo bibliotēku. Zvanīju vairākas reizes, un projekta koordinatore visa mēneša garumā stāsta, no "Es neesmu nokārtojusi atsevišķus papīrus ar Centrālo bibliotēku, pazvani Almai (Jauniešu domes priekšsēdētāja, Jūrmalas BJIC jaunatnes lietu speciāliste) vai Evijai (Jūrmalas BJIC direktore) tajā un tajā dienā. Vairākas reizes mēneša garumā zvanu Almai, viņa par brīvprātīgā darba laika sākuma datumu un laiku neko nezinot. Savukārt Evija uz zvaniem neatbild. Pēc pēdējā zvana jūlija beigās neviens man tā arī nepaziņoja par brīvprātīgā darba sākuma datumu un laiku, un līdz ar to man brīvprātīgo darbu nav sanācis veikt vispār. Es sapratu, ka esmu apmānīts, un līdz ar to es izdomāju (pirms tam man tāda doma prātā nenāca), ka nākošnedēļ kārtošu dokumentus aiziešanai no Jūrmalas jauniešu domes.

K

K krediti 29.09.2013

Pareizi ir! Ja nedod strādāt par brīvu vietās, kurās tu neko neiegūsi(ne pieredzi, ne paziņas), tad laiks iet prom no padomes!

K krishs.pe 22.10.2013

Problēma atrisināta. Ar jauniešu domes priekšsēdētāju vienojāmies, ka problēma tiks risināta sarunu ceļā.

K krishs.pe 22.10.2013

Jāatzīst, ka šī sūdzība bija nepatiesa. Izsaku atvainošanos Jūrmalas jauniešu domei, tās priekšsēdētājai Almai Brinkmanei un Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centram, tā direktorei Evijai Majorei par šāda veida sūdzību.

Ar cieņu
Jūrmalas jauniešu dome

K krishs.pe 12.12.2020

Atvainojos - nevis nepatiesa, bet pārāk subjektīva un tābrīža sajūtās balstīta. Pašreizējā vecumā tik nievājošus komentārus neatļautos publiskot (ko var gribēt no 15-gadīga jaunieša, kuram vējš prātā vēl visnotaļ stiprs). Vēlreiz izsaku atvainošanos tālaika Jūrmalas jauniešu domei un Jūrmalas BJIC vadībai. Lai veicas turpmākajā darbībā.

Ar cieņu