Jūrmalas satiksmes autobuss - Slikts serviss

Sveiki,
vēlos izteikt neapmierinātību par jauno jūrmalas sabiedrisko satiksmes kustību sarakstu maiņu, kas stāsies šī gada 12. Februārī. Pirms tam vērsos jūrmalas satiksmes mājas lapā ar jautājumiem, kādēļ 8. Autobuss Kauguri-Valteri-Bulduru stacija ir izmainīti darba dienas tieši agrā rīta un vakara reisi stundu laiki, iepriekš bija 6.30 Valteros un vakarā 18.10 muižas iela, tagad pēc jaunā grafika, kustību laiki pārlikti Valteri 6.18 un vakarā 17.40 vai 19.00 muižas ielā. Kāpēc darba dienā izņēmāt reisu 18.10 no muižas ielas, nav neviena reisa plkst. (18.00!) , bet 2 reisi salikti plkst. 17.00 un 19.00, kas neder daudziem strādājošiem, kuri darba dienai beidzoties 18.00 grib nokļūt mājās nevis ´"vazāties " pa rimi vai maximu veselu stundu! Jūs, protams, atrakstījāt, ka nākat pretī skolniekiem, bet šo skolnieku vecāki arī grib tikt uz darbu un ātrāk mājās pie bērniem. Šajos manis pieminētajos reisos pārsvarā nebraukā skolnieki, bet darba ļaudis. Ja gribat mainīt reisu laikus, tad liekat biežākus braucienus, no bulduriem līdz Valteriem un atpakaļ tā jau ir reti reisi no rītiem un vakaros! Es maksāju par jūrmalas autobusu un jūrmalai nodokļus, nemainiet Valteri - bulduri reisus no rīta un vakaros.

I [email protected] 05.02.2018

SIA "Jūrmalas autobusu satiksme". Es Jums arī atbildēju, ka mēs nevaram pielāgot kustību sarakstu katram pasažierim, jo nodrošinām sabiedriskā transporta pakalpojumus Jūrmalas pilsētas maršrutos, veicot izmaiņas kustības sarakstā, tiek ņemtas vērā lielākās pasažieru grupas ierosinājumus.

S Santadr 21.02.2018

Par Jūrmalas satiksmi.
Šobrīdējais autobusu saraksts būtu normāls, ja pasažieri tiktu apkalpoti ar normālas ietilpības autobusiem nevis "strazdu būrīšiem". 4.maršruta jauno, izslavēto (pasažieru ērtībām)autobusa ietilpība šobrīd atbilsts mikroautobusa ietilpībai (varbūt mikroautobuss ir pat ērtāks un ietilpīgāks), tikai arī viņi ir pārpildīti. Jautājums- cik pasažieru sēdvietas un stāvvietas ir "jaunajos" 4.maršruta autobusos un cik pasažieru no rītiem tajos tiek pārvadāti, kas to kontrolē, kas atbild par pasažieru drošību?