www.sudzibas.lv Jūrmalas autobusu satiksme Nepietiekams reisu skaits uz Buļļuciemu

Jūrmalas autobusu satiksme - Nepietiekams reisu skaits uz Buļļuciemu

Vēlos izteikt savu neapmierinātību ar Jūrmalas autobusu reisu skaitu, precīzāk sakot,1. Autobusa un 5. Maršrutnieka sarakstu. Autobusi kursē vienreiz stundā, vai pat divās! Tas nozīmē, ja tu esi nokavējis autobusu uz Buļļuciemu par 2 minūtēm, tev ir jāgaida stunda, lai tu varētu nokļūt mājās! Tas ir nepieņemami it īpaši ziemas sezonas laikā! Vēlos, lai reisu skaits uz Buļļuciemu un no Buļļuciema tiek papildināts!

D Darbinieks 06.09.2018

Neviens no tiem..kuri sastada braukshanas grafiku ar sabiedrisko transportu nebrauc...neviens no tiem ..kuri atbikd par grafikien ari ne...pie vienas vietas..ko sabiedrìbai vajag vai nevajag..es dzivoju Mangalsalà..tà pati situacija..Braukshu prom no valsts ..stradashu citur..zel..bet nevaru ne aizbraukt ne atbraukt uz no darbu..un nopelnit ari ne..