www.sudzibas.lv Jūrmalas autobusu satiksme bērns vai invalīds autobusā

jūrmalas autobusi. - bērns vai invalīds autobusā

esmu šokā! paties;ib;a grūti izteikt vārdos, kādu šoku bija jāpiedzīvo mēģinot tikt autobusā ar bērnu ratiņiem. vispirms padzirdēju, ka par bērnu ratiņiem esot jāmaksā 0, 40ls. padomaju, ka baumas vien tik ir. bet pēc tam vajadzēja tikt ar ratiem autobusā, bet tur... tieši pa vidu burvīgs bomis no grīdas līdz pašiem griestiem... tāda tur nebija! vēl neses tāda tur nebija. sviests!!! un tādu sviestu jau, laikam tikai jūrmalā var redzēt! līdz šim autobuss bija vienīgais sabiedriskais transports ar kuru jurmala ērti varēja pārvietoties kopā ar bērnu. tagad vairs nē! un ko dar't invalīdiem? vilciena viņš viens netiek, mikriņā arī nē... un nu vairs arī autobusā netiek! kas tas par āpsi šito visu ir izgudrojis?

Z Zaiga 01.04.2008

Jā, Jūrmalas transports-tas ir kaut kas!!Tā jau vienreiz stundā brauc un daudzas reizes bijušas, ka neatbrauc.Tad var gaidīt nākošo, kas ir pēc stundas un ej nu sazin vai tas arī būs.Laikam jāstaigā visur kājām, bet protams tas nav reāli, kur nu vēl ar ratiem.
Šķiet, ka visdziļākajos laukos ar transportu ir labāk nekā Jūrmalā.

A aija 03.04.2008

man ari skiet, ka laukos transports ir sakarigaks, tad, kad vins ir.
paris dienas paveroju musu autobusus. tikai pelekajam neredzeju bomi. visiem zilajiem autobusiem ir salikti mieti plana vidu...

M Monta 24.04.2008

Jūrmalā sabiedriskais transports ir tik pat nesakaartota lieta kaa daudz kas shaja miljonu pilseeta! Mikroautobusi nenaak 40 min., kaut gan tiem buutu jaaiet ik peeec 10 min.Ja gribi tikt k-kur laiciigi, jaaiet ar kaajam, bet tas nav reaali izdaraams, tie kas dziivo Juurmala vai k-reizi te ir bijushi to sapratiis...
Un dzirdeeju, ka skolniekiem uzraadot aplieciibu vairs nav braukshanas atlaides.Murgs.!

A Arturs 28.04.2008

Nu ja, palasot dazu cilveku komentarus, sis tas liek aizdomaites, piemeram- jus domajat, ka tos stienus pasi soferisis saliek? atbilde: ne, tas ir peec eiropas standartiem, kuriem nu ari seko pasi Latviesi, ja so stienu nav, tad autobus nevar iziet sertifikaciju. Piekritisu, ka sai valsti daudz kas, loti daudz kas nav sakartots, tapec sis nu butu mazakais par ko uztraukties, ka slikti autobusi Jurmala. Ka jus domajat ar tik zemu dotaciju, ko ik gadu izmaksa JD(jurmalas dome) ir iespejams uzturet normalu autobusu parku? atbilde: itnemaz ne, jo si nauda pietiek tikai tam, lai iepriktu degvielu.

K Krotow 04.11.2008

Jūrmalas domnieki ir... hmmm.. īpatnēji - lai papurina nodokļus no biezeņiem, kas tur dzīvo un būs nauda ne tikai autobusiem. Taču ar bērnu ratiņiem mikriņā spiesties, piedodiet, es jūs nesaprotu. Ir taču vilciens (zinu, peroni, pats esmu ratiņus cilājis, to var izdarīt) un autobusi.

I IvetaĶibere 24.04.2009

Jūrmala, ziniet, nav Ventspils, jo mūsu pilsētas saimniekiem primārais nav iedzīvotāji, esmu vairākas reizes rakstījusi uz Domi par transporta nesakartotību pilsētā, atsaucība ir bijusi visai pasīva, ieinteresētības nekādas un mūžīgās atrunas par grūtībām ar finansējumu, tad kur tad paliek tā nauda-ceļu remontos, Ķemeru parka atjaunošanā vai kur? Es kā jūrmalniece nelepojos ar mūsu pilsētas saimniekiem, jo neredzu nekādu atdevi un rezultātus viņu darbībā, varu tikai ar baltu skaudību priecāties par ventspilniekiem.

U Uldis 02.05.2009

Bet cik daudzi no Jums cinās par savām tiesībām? Nesen mums prasīja 40 sant..par bērna ratiņiem. Pēc sarunām ar Jūrmalas domi un autobusa parku - visiem šoferiem ir izskaidroti MK noteikumi, kas nosaka, ka par ratiņiem nav jāmaksā. Tāpat esmu panācis, ka autobusos izvieto noteikumus, lai cilvēki zinātu savas tiesības. Ir vēl daudz nepilnības, ko kopā varam pieprasīt novērst. Nevajag stāvēt malā!

H Hanzabanka 02.05.2009

tak cauri Juurmalai kursee arii Riigas dzeltenie mikrinji. Baigaa probleema man tik no Akvaparka liidz Kauguriem.
Tapat no Kauguriem tieku liidz Dubultiem arii ar tiesi dzelteno mikrinju.
Taaapeec arii JURMALAS-ATU busi kursee reti, jo pietiek ar Riigas dzeltenajiem businjiem, kas brauc cauri Jurmalai.

M minimi 04.07.2009

Jūrmala ir vienīgā pilsēta Latvijā, kura iekasē naudu par iebraukšanu tajā un domnieki pastāvīgi dīc par to, ka nav naudas. Ceļi ir vienkārši katastrofālā stāvoklī, bet domnieki tērē naudu uz mistiskiem apzaļumošanas plāniem... hahaha :) lai dzied tik tālāk - tur visus apšaut jau sen laiks (tāpat kā saeimā...). visur vieni zagļi. ja vien zinātu, ka mani neiesēdinās - apšautu visus pati...

S Skolnieks 16.09.2009

ES būtu ļoti priecīgs ja es uz epasta adresi saņemtu kaut kādu kontaktu, kā sazināties ar Jūrmalas transportu. 6. autobusa maršruts ir jāmaina. Skolnieki kuri mācās Ķemeru viduskolā nevartikt mājās pēc 7. stundas. Tādu skolēnu ir ļoti daudz. Ja skolnieku nepalaiž 13 minūtes no stundas viņš nevarpaspēt uz autobusu. Tomēr 6. autobuss ir vienīgais veids kā tikt uz Ķemeru vidusskolu. Uz ķemeriem skolnieku autobuss jau arī nebrauc, kautvai mikroautobuss. ES domāju ka viņiem nebūtu grūti izmainīt izbrauksānas laiku no 14:30 uz 14.42 vai arī pacelt visus iepriekšējos izbrauksānas laikus pa 3-4 minūtēm. Šaubos vai tas viņiem daudzko mainīs. Un vēl astrāļās mēnešbiļešu cenas 11.50 tikai mēnešbiļetei uz darbadienām. Absurds. LAi neteiktu debīlisms. Pietam vēl samazina'ja visus autobusus divas reizes mazāk. Invalīdi ar ratiņiem arī netik autobusā, ir redzēti šādi skati.

S Skolnieks 16.09.2009

šodien atkal braucu ar 6. autobusi uz skolu un sieviete ar ratiņiem nevarēja ielikt ratiņus iekšā autobusā. Žēl ka nebija fotoaparāta...

J jūrmalnieks 22.09.2009

Tapat no Kauguriem tieku liidz Dubultiem arii ar tiesi dzelteno mikrinju.

S sk 25.07.2010

Ha, cik nu pats braukāju ar Jūrmalas sabiedrisko transportu, esmu apmierināts. 8.maršruts sakārtots un jauni autobusi, 4 maršrutā autobusi ar zemajām grīdām, mikroautobusi sakopti, beņķi pāršūti un durvis labi veras vaļā utt. Pabraukājiet ar Aizkraukles autobusiem, Dobeles, Cēsu u.c autobusiem, kas kursē LV, tur pat nav divu domu, lai tiktu iekšā ar ratiem. Lietuvā-Viļņā vispār vēl kursē Ikarusi. Bet nu latvietim jau laikam nekad nevarēs izdabāt, vienmēr viņam būs kaut kas slikti un nepaprātam.

I Ints 25.07.2010

Ha, cik nu pats braukāju ar Jūrmalas sabiedrisko transportu biju neapmierināts un ...