www.sudzibas.lv Jūrmalas 1. Ģimnāzija Pazemojoša sporta skolotājas attieksme

Jūrmalas 1. Ģimnāzija - Pazemojoša sporta skolotājas attieksme

Labdien, vēlētos lūgt palīdzību sakarā ar manas meitas skolu. Kā jau visās skolās, arī šajā notiek sporta nodarbības, taču mana meita un vēl ļoti daudzi skolēni vēlētos sporta nodarbības neapmeklēt sakarā ar sporta skolotājas attieksmi, kas ir pazemojoša. Šī skolotāja, kuras vārdu es neminēšu bērnus pazemo, ja tiem ir ,viņasprāt, nepietiekamas sporta iemaņas, piem.: bērni nemāk pareizi spēlēt grupu sporta spēles un nezin visus to noteikumus, jo iepriekšējā skolā (Jūrmalas 1. ģimnāzijā var iestāties no 6. klases) viņiem tas nav mācīts. No iepriekšējiem skolotājiem esmu guvusi apstiprinājumu, ka šī tēma viņiem nav mācīta, tā lai bērni zinātu visus noteikumus.

Es vēlētos, lai jūs palīdzētu atrisināt šo situāciju. Kādēļ gan sporta nodarbības nevarētu būt izvēles priekšmets? Varbūt izveidot divu veidu sporta nodarbības, no kurām obligāti jāapmeklē tikai vienas, ko bērns pats izvēlas? Piem.: sporta spēles un vingrošana vai sporta spēles, vingrošana un aerobika.

Jau iepriekš, paldies par palīdzību!
Ar cieņu, Regīna.

R

M MMMMM 19.10.2008

Smarogina ir psihiski nelidzsvarota+vel rasists!
bet sporta skolotajas ir ok, vienigas problemas ir barbijam un parkrutajiem
Varis Putninsh geijs ":D

G gongol 17.01.2009

fiziski iespaidojis ir zēnu darbmācības skolotājs Riekstiņš

K katrina 15.02.2009

bet varbūt skolēni neklausa skolotāju un skolotāja paliek ļoti dusmīga!jo es pati zinu kā tas ir ka skolotāja ir dusmīga.varbūt tiešām skolēni neklausa skolotāju un skolotāja ir dusmīga

A Adolff 16.10.2009

Sproģe ir slima skaudiiga debiila kuce.cerams ka vinja zaudees darbu un nospraags badaa.
nahuj vajadziigi skolotaaji ja vecaakiem ir pashiem jaanjemas ar saviem tizlajiem beerneljem.par ko tad tiem ucukiem naudu maksaat, ja vecaaki vainiigi???

J jup! 16.01.2010

nu, skolotājai Butānei tāda daba... ko tur daudz padarīsi :(

S santa 25.10.2010

manuprāt skolotājs Riekstiņš ir ļoti labs skolotājs! ir gadījies kad reizēm paceļ balsi bet tas ir vainu tāpēc ka ir darījis stundā ne to ko vajadzētu/piem.spēlējis telefonu/
skolotāja butāne, hmm, pati viņa man nemāca, bet nu ļoti skaļa!un no sevis iedomājusies sazin ko!

J Jānis 16.08.2011

Es pat esmu gājis pie šis skolotājas basketbolā, un tagad viņa man māca sportu, viņa ir ļoti stingra...
Mēs vienmēr sasniedzām basketbolā labus rezultātus pateicoties skolotājai.
Skolotājā nav vaina, vaina ir bērnā ;)
Paprasiet viņai:Vai vai viņa adod visus spēkus sportā un vai viņa to mācas un apmeklē konsultācijās ja viņa to nezi?

A Absolvente 02.09.2011

Riekstiņš ir ļoti asprātīgs un labs skolotājs! Bez iemesla nekad nepaceļ balsi, kur nu vēl aizskar kādu?? Nekas tāds nav ne pieredzēts, ne dzirdēts. Butāne-tas ir cits stāsts. Paldies Dievam, man bija sporta atbrīvojums.

K kapsetaskaraliene 10.10.2012

es tieši tagad mācos pie šis skolotājas, reāli, man viņa dažreiz kretinē, BET viņa nekad nav bijusi nepatiesa, Ja jūs ejat uz VALSTS ģimnāziju tad vajadzēja saprast ka VISOS priekšmetos būs augstas prasības