www.sudzibas.lv Jūrmalas 1. Ģimnāzija Pazemojoša sporta skolotājas attieksme

Jūrmalas 1. Ģimnāzija - Pazemojoša sporta skolotājas attieksme

Labdien, vēlētos lūgt palīdzību sakarā ar manas meitas skolu. Kā jau visās skolās, arī šajā notiek sporta nodarbības, taču mana meita un vēl ļoti daudzi skolēni vēlētos sporta nodarbības neapmeklēt sakarā ar sporta skolotājas attieksmi, kas ir pazemojoša. Šī skolotāja, kuras vārdu es neminēšu bērnus pazemo, ja tiem ir ,viņasprāt, nepietiekamas sporta iemaņas, piem.: bērni nemāk pareizi spēlēt grupu sporta spēles un nezin visus to noteikumus, jo iepriekšējā skolā (Jūrmalas 1. ģimnāzijā var iestāties no 6. klases) viņiem tas nav mācīts. No iepriekšējiem skolotājiem esmu guvusi apstiprinājumu, ka šī tēma viņiem nav mācīta, tā lai bērni zinātu visus noteikumus.

Es vēlētos, lai jūs palīdzētu atrisināt šo situāciju. Kādēļ gan sporta nodarbības nevarētu būt izvēles priekšmets? Varbūt izveidot divu veidu sporta nodarbības, no kurām obligāti jāapmeklē tikai vienas, ko bērns pats izvēlas? Piem.: sporta spēles un vingrošana vai sporta spēles, vingrošana un aerobika.

Jau iepriekš, paldies par palīdzību!
Ar cieņu, Regīna.

R

D dipuā 05.02.2008

Tā jau ņedadjelennije aug... nav spēka neko fiziski darīt... kam tādas lupatas vispār vajadzēs??? sportam jābūt obligātam, protams, skolotājs nedrīkst būt tāds, kādu noraksturoja autore pēc pieredzes, daudzi jaunieši vispār neko nevar izdarīt, jo sāp mugura, kājas,... citas vainas atrodas

M mtc 07.02.2008

Nu žēl gan.. lai maina skolu, ja nevar pasportot :D

M me 07.02.2008

Es arii gribeetu, lai sports ir izveeles prieksmets, lai gan man ljoti padodas, bet tomeer ir reizes, kad saap galva vai kas un tad sportot vismazaak gribaas! :|

M mtcstulba 07.02.2008

Mainot skolu nekas nepaliidzeetu, jo katraa skolaa ir sports ;)

I i_wanna_cry 07.02.2008

Skola sucks

D Dace 08.02.2008

Arī es esmu mācījusies pie šīs skolotājas, jā nenoliegšu viņa ir stingra, prasīga, esmu raudājusi viņas dēļ,bet viņa ir godīga un ar savu darbu ir izaudzinājusi daudz labus un spēcīgus sportistus. Pateicoties viņai šī skola sasniedz tik labus rezultātus netikai pilsētā, bet arī Latvijā! Varbūt istaos iemesls ir pats skolēns nevis skolotāja, bērni tagad ir tik nevarīgi, ka pat pasportot nevar, tkai sēž pie datora. Nīkuļu paaudze aug, savas tiesības viņi zina, bet pienākumus gan nē! Šajā situācijā ir pavisam vienkāršs risinājums, pamācīties noteikumus un brīvajā laikā vairāk aktivitātes! Tā lūk!!!!!

A arīRegīna 11.02.2008

Izbrīnu izraisa "mātes Regīnas"nezināšana - mācību programma,Valsts standarta prasības (acīmredzot, nemaz nezin, ka "meitiņai" 9. kl. būs jākārto Valsts ieskaite sportā, uzskatot, ka skolotāja liek meitenēm darīt to, kas pašai ienāk prātā!), bet pats kuriozākais, ka nav arī informēta par to, no kuras klases personīgais bērns mācās ģimnāzijā!!!

A arīRegīna 12.02.2008

Sūti savu bērnu uz Rīgas 86. vai 75. vsk. Pēc komentāriem var spriest, ka šajās skolās valda "pilnīga demokrātija" daža laba sapratnē, bet galvenais, ka prasību nekādu! Tīra paradīze zemes virsū, ha,ha,ha!!!... katram pēc spējām un vajadzības. Kam velti bērniņu mocīt, piespiežot mācīties prestižā skolā, ja učene (kas godprātīgi pilda savus tiešos pienākumus) 1.ģimnāzijā, tavuprāt, monstrs!!! Ja meita "nevelk" un, galvenais, negrib, tad sameklē prastāku un "vieglāku" skolu.

K kaimiņuJanka 12.02.2008

...māmiņa "līmenī", ha, ha, ha - "grupu sporta spēles"! Tas jau izklausās pēc grupu s...!!!

S skolniecenoJ1Ģ 17.02.2008

Nu tad vērsieties pie tās skolotājas iepriekšējā skolā kāpēc viņa to jūsu sīcim nav iemācījusi!!!

Piedodiet atvainojiet es arī pie viņas mācījos sportu neesmu nekāda sportiste, bet, ja pats nelecas un ir mierīgs un grib zināt nevis pretī kko močī skolotājām skolotājs nepazemos un viņa nevis pazemo, bet gan stingri iesaka!

Un fakts tāds ja arī nav mācīts tad lai tgd sēž un mācās to laiku kamēr viņš stāstīaj to stāstu jums varēja apsēsties un izlasīt noteikumus, kurus nezin!ģimnāzija ir pietiekami augsta līmeņa skola, šite nav nekāda haļava!Negribi sportot? tad dabū ārsta zīmi un sēdi malā!vai arī beidz kaukt -dzīvē nevienmēr var darīt ko grib!

Smiekli nāk par šitādiem čīkstētājiem, ko viņi darīs, kad aizies uz darbu un tur būs priekšnieks, kas viņus noliks ? Atkal skries pie mamītes un lisk netā kkādas sūdzības?:D Smagi :D

A Arnis 19.02.2008

ljoti labi var saprast, ka juus neesat skolniece, bet gan skolotaaja! juus vispaar zinat par kuru skolotaaju iet runa??? laikam gan ka nee!

L Lāsīte 20.02.2008

Izvēles sporta stunda- interesanti gan! Vai jūs nepadomājāt par to, kādas skolēnam svarīgas īpašības tiek attīstītas sporta stundās -izturība, reakcijas ātrums, spēks, veiklība, koordinācija, pareiza stāja, u.d.c? Nez ko pa to laiku, kamēr citi sportotu, darītu jūsu meita, un viņai līdzīgās? Sēdētu pie datora? Es kā sporta skolotāja, esmu PRET to! Es ierosinātu trīs sporta stundas nedēļā!
Un gan jau tai skolotājai ir konsultācijas, kurās var noskaidrot visus neskaidros jautājumus!

L Lāsītesmird 08.03.2008

protams juus ierosinat 3 sporta stundas nedeejlaa, jo tad jums vairaak maksaas. :D

V VNBJNHMNM 08.04.2008

SCHOOL SUCKS

N njigunjagu 24.04.2008

Hm...gribeetu informeet, ka ja juus, tie, kas runaa, ka maaciijushies J1Ģ pie taas ksolotaajas, tad juus loti maldaties, taapeec, ka taa skolotaaju, kuru juus tev visi baigi aizstaavat sen jau vairs shajaa skolaa nestraadaa, taa kaa to juus ari vareetu noskaidrto :D un...jaa iespeejams, tai meitenei pashai ir jaameegjina k-ko sarunaat ar skolotaaju, jo pasreizeejaa skolotaaja ir sakriigs cilveeks (nesaku, ka tadas nebija ieprieksheejaas), bet par to fakultatiivo es gan pilniigi piekriitu, jo programma ir taada, kaada taa bijusi padomju laikos, neefektiiva un neinteresanta pasiem skoleeniem. Taa nav skolu vaina bet gan izgliitiibas ministrijas noteitko standartu vaina. Labaak sporta stundas buutu kaa aerobika, joga vai k-kas tamliidziigs, tad gan visi ar prieku apmekleetu shis nodarbibas un arii buutu lielaaka jeega, nekaa reizi nedeeljaa paskraidiit un pamociit sevi!

D Dana 14.07.2008

Vaina ir skolotājā, kas nevar iemācīt un viņa attieksmei pret savu darbu.Par attieksmi var arī iesūdzēt tiesā.Pati esmu sporta skololotāja un man nekad nav bijušas ar to problēmas.Cik zinu tajā skolā vispār ir problēmas ar neadekvātiem, psihiski nelīdzsvarotiem skolotājiem(arī ar alkoholisma problēmām).Cik zinu un esmu arī redzējusi bērni tur tiek fiziski ietekmēti.Viens uzvārds Sproģe jau ko izsaka.Tās skolas pedagogus jātestē psihologu grupai.

I Inga 18.07.2008

Absolūti nepiekrītu iepriekšējam komentāram. Pati mācījos šajā skolā un ar skolotājiem tur viss ir ok. Labāk nekā citās Jūrmalas skolās. Un sports ir sports. Pati neesmu nekāda dižā sportotāja, bet normatīvi visur ir vienadi. Tā nav skolotāja vaina, ja bērns nespej tos nokartot. Ir jātrennējas.

P proom4 07.10.2008

vaina skolotāja gan nav. 1 - no 1000 vienmēr kkas kkur neptiks un ja VECĀKI nav pa tiešām domājuši par bērna ĻOTI VIDUVĒJU fizisko sagatavotību - VECĀKI! - vainojiet sevi! - un rotams atcerēsiemies par attieksmi pret jebkuru macību stundu -
SĒŽAM TIK DRAUGOS ĒDAM CĪPŠUS UN DZERAM KOLU - UN TIK SŪDZMIES KA NEVARAM AIZSKRIET LĪDZ LAIKUMA OTRAM GALAM NAEPESTĀJOTIES UN NEATPŪŠOTIES

P pink2again 07.10.2008

atvainojos par pareizrakstību, vnk pēc tāda šoka par mammas publicēto sūdzību -aizmirsās lat val

V varis 07.10.2008

Dana, saki ludzu kur tu esi ieguvusi tik aplamu informaciju?

Pats macos taja skola un nezinu nevienu tadu gadijumu, kad skolens tiek fiziski iespaidots. Un saki ludzu, kuri skolotaji tad ir psihiski neadekvati un nelidzsvaroti. Bet galvenais nosauc kadu uzvardu, kam ir alkohola problemas!
Nu un ko tev uzvards Sproge izsaka???