Jūrmala SV Pārvadājumi - Šofera attieksme

Labdien, ļoti esmu sarūgtināta par šofera attieksmi maršrutā 7. Priedaine - Koledža Siva. Katru otro, trešo dienu braucu un konkrēti no viena šofera attieksme ir briesmīga. Ne reizi neesmu saņēmusi biļeti un cik manu citi pasažieri arī nedabū biļetes, ja paprasa tad kļūst nepieklājīgs. Kad maršruts iet uz gala punktu tad sit tukšas biļetes. Rupjš pret pasažieriem, nevēlas kontaktēties latviski, bet tikai krieviski un ja ko latviski pasaka tad atbild krieviski vai spiestā kārtā atbild latviski un pēc tam krieviski lamājas un tieša vārda nozīmē burkšt zem deguna. Strauj brauc un bremzē. Šodien pat bija ka kundze gados ar spieķīti knapi noturējās lai nenokristu jo ļoti strauji sabremzējās pie pieturas un tas nav pirmais gadījums. jauniešus tieši skolēnus un studentus cenšas neuzņemt, jo viņi nemaksājot tikai vietu aizņemot. 4.septembrī atceros gadījumu ka jauna sieviete smaidīga kāpa iekšā, maksājot par biļeti šoferis izteicās " Ka tādai sejai nepieklātos smaidīt", kaut meitene pēc skata simpātiska bija, bet jau nākamajā pieturā izkāpa ļoti sašutusi.Kāpēc otrs šoferis ir sirsnīgs, bet šis tiek turēts pietam rupjš? Pati esmu skolotāja un nesen pati cietu, jo skreju uz autobusu un durvis aizvēra deguna priekšā kaut laiks vel bija, jo bija ieradies par ātru, bet tāpat aizbrauca. Vairs neklusēšu kaut kas ir jādara.Ar cieņu Lidija