www.sudzibas.lv Jurista pakalpojumi Nekaunīgie Agris Rozentālbergs un Anita Baumane

Jurista pakalpojumi - Nekaunīgie Agris Rozentālbergs un Anita Baumane

Nekādā gadījumā nesaistieties ar šo personu, kas sevi dēvē par juristu, kā arī ar advokāti Anitu Baumani. Visīstākie krāpnieki. Pagājušā gada 8. martā satikos ar viņiem viņu tā laika birojā avotu ielā, paņēma dokumentus, lai uztaisītu pretprasību šķiršanās tiesā - bet to izdarīja ļoti nekvalitatīvi, sajauca bērnu vārdus, vecumus. šo pretprasību man atsūtīja uz e-pastu, un dokumentus, kas bija iedoti - nevaru sagaidīt atpakaļ līdz pat šodienai.

I irina 07.06.2011

Copy and paste.

I Inetiņa 22.11.2012

Savādi, ka nejauši uzdūros šādai mājas lapai un, palasot informāciju, rodas iespaids, ka tā ir izveidota ar mērķi, kur izpausties cilvēkiem ar dažādām nepilnībām. Protams, pieļauju, ka 50% no šeit rakstītajām sūdzībām ir arī taisnība. Bet jāatceras viens, bet banāls teiciens - katrs pats ir savas laimes kalējs un izvēle ir katra paša rokās - tajā skaitā - šķirties vai nešķirties un kādus juristus vai advokātus izvēlēties. Ja Jums kaut kas nepatīk, vienmēr ir iespēja no tā atteikties. Nesaprotu vienu - kā mājas lapa atļauj šādiem cilvēkiem, kas izskatās, ka jau tā - savā būtībā ir ar pretenzijām pret sevi un dzīvi un, kuri savās nelaimēs vaino citus, nevis sevi, rakstīt šādus un citādus apvainojumus. Minētajā gadījumā man nav nekādas informācijas, kas tā par advokāti Baumani ir, ar ko viņa nodarbojas un, vai vispār ir advokāte, bet Rozentālberga reputācija šeit ir izkropļota nepamatoti. Žēl, ka neizmantojāt viņa pakalpojumus, jo personīgi varu teikt, ka šis jurists ir ļoti zinošs un atsaucīgs, tolerants, taktisks ar lielu jurista pieredzi, kas patiešām "rok" ļoti dziļi, lai palīdzētu cilvēkiem "parastajiem", tajā skaitā, ir palīdzējis arī man un esmu viņam ļoti pateicīga. Bet šādi cilvēki, kā Jūs, kas paši netiek ar savu dzīvi galā, pazemo cilvēkus, kas pie tā nepavisam nav vainīgi, nekad nebūs apmierināti ne ar vīru, ne valdību, ne dzīvi kopumā. Un žēl, ja ir arī cilvēki, kas notic šādiem apvainojumiem. Visi cēloņi un sekas ir meklējami ATTIEKSMĒ (arī Jūsu attieksmē). Tāds ir mans secinājums no manas pašas dzīves un, ko varu arī izsecināt no Jūsu sūdzības. Bet, lai kāds arī nebūtu mans viedoklis, ceru, ka Jūs esat dokumentus atpakaļ dabūjusi un savu problēmu veiksmīgi atrisinājusi!!
Ar cieņu, Ineta