www.sudzibas.lv Juris Zviedrāns Nekvalitatīvs darbs un nekaunība.

Juris Zviedrāns - Nekvalitatīvs darbs un nekaunība.

Pirms gadiem šis saucamais ( meistars ) man uzmūrēja 3 apaļās krāsnis. Visās krāsnis salika šiberus no plāna skārda pat ieeit sienā, apaļo krāsns apvalkus salika šķībi. Vislielākā nelaime ka krāsns dūmo protams ne visu laiku, bet kādas 30 min. neatkarīgi ka iepriekšējā dienā kurināji vai nē un vai ārā ir vējš vai nav. Pašā beigās uzlika treknu punktu ( prihvatizēja ) manus pirktos 25uguns drošos ķieģeļus, labi ka to redzēja kaimiņš un man pateica. Jurim piezvanot par atgadījumu viņš bija neapmierināts, nākamajā dienā atveda, bet ja kaimiņš to neredzētu ? Par dūmošanu viņam zvanīju uz ko viņš atteica jaunās krāsnis tā darās. Citas reizes vairs nebija iespējams sazvanīt pilsētā mani ieraugot ja atpazīst turas pa gabalu jeb vispār nemāk pazīt.