www.sudzibas.lv Juris Stūrītis un Uldis Stūrītis Krāpšana,nekvalitatīvs un nepabeigts darbs

Juris Stūrītis un Uldis Stūrītis - Krāpšana,nekvalitatīvs un nepabeigts darbs

Vēlos brīdināt klientus, kuri meklē meitaru savas mājas, dzīvokļa vai cita objekta remontdarbū veikšanai. Minētās personas sākumā dara visu lai atstātu par sevi iespaidu kā uzticamas personas, un dažādiem paņēmieniem mēģina pēc iespējas izspiest no klientiem naudu,vilcinās ar tāmes iesniegšanu, sākumā prasa mistisku avansu 500 euro apmērā kā par materiāliem, bet materiālus nepeigādā vai no cita objekta paņem, darbu neveic termiņ, bet manipulē ar situāciju un dažādiem paņēmieniem (mēģina iebiedēt, uzvedas kā situācijas noteicēji, runā paaugstinātā tonī, izturas nelīdzsvaroti, liekas ka atkarībā no mēness fāzes) vēlas izspēlēs situāciju, it kā viņi labāk zina, ko klientam vajag un cik labā vai sliktā kavlitātē, darbu nepabeidz un pazūd gan ar visu naudu, gan materiāliem. Izdarītais darbs, cik tas ir izdarīts, ir ļoti nekvalitatīvs un paviršs. Lai gan vēlējāmies panākt vienošanos, lai atgriež naudu par nepadarīto darbu un defekti tiktu novērsti, tika paziņots, ka naudu atpakaļ nedabūšot un objektā netaisās ierasties un defektus novērst. Naudu ņem tikai skaidrā naudā, strādā neoficiāli.

Papildināts Elina Ca 06.09.2018

mob. nr. 20317516 un 26473545

E

Работяга 06.09.2018

Jus ligumu sastadijat par darbu?

E Elina Ca 07.09.2018

Vienošanās bija mutiska.