Juris Gūtmanis - Krāpšana

Juris Gūtmanis - krāpnieks jeb svešas naudas piesavinātājs.
Lai pasargātu potenciālos Jura Gūtmaņa klientus, vēlos informēt par savu neveiksmīgas sadarbības pieredzi ar šo cilvēku.
2022. gada oktobrī ar Juri Gūtmani tika noslēgts līgums par mājas koka karkasa būvniecību. Līguma atrunātajā kārtībā Jurim mēneša laikā bija jauzsāk būvniecības darbi. Darbi uzsākti netika, atrunājoties ar ģimenes problēmām - šķiršanos, laika trūkumu, nespēju atrast darba veikšanai atbilstošu vietu - angāru utt. Līdz brīdim, kamēr šīs atrunas likās ticamas, tika panākta mutiska vienošanās, ka iemaksātie naudas līdzekļi tiks novirzīti saimniecības ēkas būvniecībai. Bet arī šeit lieta nav izkustējusies no vietas - Juris nebija sazvanāms, atkal izmantoja savas klasiskās atrunas par ģimenes problēmām, aizņemtību u.c. Tā kā darbi netika uzsākti un arī zuda ticība tam, ka tiks, piedāvājām Jurim Gūtmanim šķirties kā draugiem, atmaksājot iemaksāto avansu 1400,00 EUR apmērā (100,00 EUR piedāvājam paturēt sev par patērēto laiku un enerģiju). Šāds situācijas atrisinājums Juri Gutmani nav apmierinājis, un tas viss rezultējās ar to, ka Juris Gūtmanis izteica draudus.
Lai ievirzītu lietu, dienu pēc šī incidenta, sociālos tīklos tika veikta saziņa ar Jura Gūtmaņa sievu, aicinot veikt pārrunas ar savu vīru. Uz sievas kontu tika veikts pārskaitījums 500,00 EUR apmērā ar norādi "koka karkass". Pēc veiktajām pārrunām, Juris tomēr sazinājās ar mums, un tika panākta vienošanās par pakāpenisku naudas atmaksu līdz 2023. gada 31. janvārim. Pirmo vienošanās daļu Juris izpildīja, un tika saņemta naudas atmaksa 500,00 EUR apmērā no Karīnas Gūtmanes konta. Iemesls tam visticamāk bija tas, ka pārskaitījums tika veikts uz 3. personas (sievas) kontu, un šī persona nevēlējās kļūt par šīs lietas figurantu. Šķietami pozitīvs atrisinājums galu galā rezultējās ar to, ka Juris informē par to, ka atlikušo naudas summu atmaksāt negrasās. Iemesls tam, ka esam sazinājušies ar citu cietušo, kas arī iepriekš ir ievietojis savu sūdzību portālā. Šis fakts esot aizskāris Jura kunga cieņu un godu, un viņš to uzskata par attaisnojošu iemeslu svešas naudas piesavināšanai.
Vēlos pabrīdināt visus, kuri vēlas sadarboties ar Juri Gūtmani, nepieļaut mūsu kļūdas un pievērst uzmanību acīmredzami aizdomīgiem signāliem:
1) apšaubu, ka par kādu godprātīgu celtnieku atradīsiet negatīvās atsauksmes sūdzību portālos;
2) neveiciet pārskaitījumu uz 3. personas kontu un nekādā gadījumā nepiekrītiet apmaksu veikt skaidrā naudā, ja pat Jums ir noslēgts līgums ar šo personu;
3) izvērtējiet, vai jebkādu domstarpību gadījumā vēlaties saņemt draudu vēstules.
Zemāk pievienojam nelielu ieskatu no sarakstes ar Juri Gūtmani, lai viņa potenciālajiem klientiem/upuriem ir ieskats viņa komunikācijas stilā jeb slima zirga murgos.

J Juris 14.04.2023

Raksata bis cilveks kurš neatdekvāts.
Adekvatāks esu par rakstitāju .
1) saksim ar to ka ligumu vispar negribēju slegt un nemaz saticis liguma slēdzeju . ar vīru vai draugu slēdzu .
ligums bija pirms tam nosutits un parakstot to legume sledzejs zināja ka 1500 eur jāmaksā . Bet kontā neatļāva un es piedāvāju parskaitit uz sievas konta vispar nedomājot ka šads kantkas gadisies .
2) Pēc legume slegšanas uzināju ka būvatļauja nav vispār . būvatļauja ir ,bet Noteikumi nav izpilditi un darbus nemaz uzsākt nevar .
3) klients alvis mainijija krasi liguma noteskumus jo naudas nabija lai turpinātu darbus . Es nezinu vina sievu kas ja godigi ceru nav sagajusi sviestā no visa ko man sarakstija un bija speks ielikt visu ko atbildeju . tajā laikā cię zinu biją laiks kad jādzemdē un virietim vispar nevajag laut sievietei ko darit jo zinu kādas var būt .
4) Es nepiekritu jūsu izmaiņam jo tas man aizņem krietni ilgāku laiku jo juma elektribas nav un vis drizak nav velaizvien , bet liguma punkts ka janodrosina komunikācijas ..

Un pedejais punkts kuru varat numrēt kā velaties . Jūs iejaucat manu sievu kuru ļoti mīlu un zinājat ka vispar nav saistita ar šo . Es zaudeju līgumu uz desmit rezem lielaku.
Es lūdzu vairakas reizes izņemt , bet man preti ņirgājaties un tikai provocejiet visu .
5) es jums neko neatgriezišu jo ligumā punkts pie darbu uzsākšanas un es dabus uzsāku . pamatus kurš uztaisija.
Jūtu līdz ka tāda vecene jums. Man sieva lidziga un varat iedomaties ko strādā kad zin ko tādu .

Ar sievietem vispar tabak biznesa liters nedarit. Un jacieš večiem .

Ar cieņu ,
Juris

A Anna 19.04.2023

Prieks, ka tu atbildēji uz šo sūdzību, jo tagad taviem potenciālajiem upuriem ir lieliska iespēja iepazīties ar tavu daiļradi. Nezinu pat no kuras punkta sākt iztirzāt tavus fantāzijas augļus, kurus tu te esi samurgojis. Primāri sāksim ar to, ka daru zināmu visiem, kas lasīs šo sūdzību, ka tu esi papildinājis savu kontu ar vēl vienu iesniegumu policijā.
Īsumā par katru tavu sacerējuma punktu:

1) būvatļauja ir;
2) klientam ne tikai bija nauda, bet klientam bija arī vēlme uzsākt darbus pēc iespējas ātrāk. Darba procesa izpildi kavēji tu ar savām regulārajām atrunām par aizņemtību, ģimenes problēmām, šķiršanos, nespēju atrast atbilstošu vietu darba izpildei (angāru); piedāvājums mainīt līguma nosacījumus nekādā veidā nebija saistīts ar naudas neesamību, bet gan ar to, ka darbi netika uzsākti savlaicīgi, kā rezultātā zuda ticamība tam, ka tos varēs pabeigt līdz ziemai.
3) daru tev zināmu, ka evolūcijas gaitā cilvēks ir izgudrojis ģeneratoru, kas darbojas bez elektrības pieslēguma;
4) savu sievu esi iesaistījis tu, ļaujot viņai izmantot savu privāto kontu taviem krāpnieciskajiem nolūkiem, jo acīmredzot sava konta tev nav. Līdzekļu apmaksa skaidrā naudā bija tava iniciatīva. Sākotnēji tas nav licies aizdomīgi, jo tika noslēgts līgums, kur tika atrunāta saņemtā summa pilnā apmērā; nebrīnīšos, ja tos 500,00 EUR ko esi atmaksājis, īstenībā ir arī atgriezusi tava sieva no saviem privātajiem līdzekļiem.
5) ja tevi ir piemeklējusi amnēzija, tad atļaušos atgādināt, ka par pamatu liešanu tu esi saņēmis samaksu, kurai nav nekāda sakara ar līgumu par koka karkasa mājas būvniecību;

J Juris 14.04.2023

Nomierinaties un dzivojat savu dzīvi .
Es kādi jus aizskaris esu ? Jūs man esat sabojājis ļoti , bet esu vecis un tikšu cauri šim .
Nelaižat sievietei rakstit un vispar tabak neļaujat Neko darit jo debilas paliek kad ar ko nodarbinātas .
Ar veci visu var izrunāt un sliktaka gadijumā izkauties . sievietes histeriķes un bail pat vairak ko rakstit jo man ģimene tikai sievietes kas mani dzīvu apēdis .
Audzināšu Savas meitas kas nebūtu tādas .
Jums kaUT dusmigs esu novelu tikai to labāko . Nedariet citiem ļaunu gan nekad jo ļoti daudz cilveki ir ļauni un var izdarit jums .
to ko man izdarijat būtu ļoti daudz cilveku kas darītu pretī un vēl esu dabūjis un neko nedaru jo loģiski domāju un nedari sliktu kādam ja negribi pats slikts būt.

J Juris 14.04.2023

Un tie kas lasa šo esiet neesiet ļauni nekad jo viss nāk atpakal ..

A Anna 14.04.2023

Jā, Juri, tieši tā - viss nāk atpakaļ! Tu esi lielisks piemērs tam. Savas pūles, ko patērēji rakstot šo filozofiski svarīgo komentāru, varēji novirzīt tam, lai atdotu parādus. Mēs to noteikti novērtētu vairāk, nekā tavas pārdomas par ļauno un labo.

S Sigita 14.04.2023

Būtu ļoti labi, ja Valsts Policija pievērstu uzmanību šīm jaunajām Jura Gūtmaņa aktivitātēm. Izskatās, ka ar nosacīto kriminālsodu par krāpšanu lielos apmēros viņam nepietiek, ja turpina krāpt cilvēkus.