Juris Gūtmanis - Krāpšana

Juris Gūtmanis - krāpnieks jeb svešas naudas piesavinātājs.
Lai pasargātu potenciālos Jura Gūtmaņa klientus, vēlos informēt par savu neveiksmīgas sadarbības pieredzi ar šo cilvēku.
2022. gada oktobrī ar Juri Gūtmani tika noslēgts līgums par mājas koka karkasa būvniecību. Līguma atrunātajā kārtībā Jurim mēneša laikā bija jauzsāk būvniecības darbi. Darbi uzsākti netika, atrunājoties ar ģimenes problēmām - šķiršanos, laika trūkumu, nespēju atrast darba veikšanai atbilstošu vietu - angāru utt. Līdz brīdim, kamēr šīs atrunas likās ticamas, tika panākta mutiska vienošanās, ka iemaksātie naudas līdzekļi tiks novirzīti saimniecības ēkas būvniecībai. Bet arī šeit lieta nav izkustējusies no vietas - Juris nebija sazvanāms, atkal izmantoja savas klasiskās atrunas par ģimenes problēmām, aizņemtību u.c. Tā kā darbi netika uzsākti un arī zuda ticība tam, ka tiks, piedāvājām Jurim Gūtmanim šķirties kā draugiem, atmaksājot iemaksāto avansu 1400,00 EUR apmērā (100,00 EUR piedāvājam paturēt sev par patērēto laiku un enerģiju). Šāds situācijas atrisinājums Juri Gutmani nav apmierinājis, un tas viss rezultējās ar to, ka Juris Gūtmanis izteica draudus.
Lai ievirzītu lietu, dienu pēc šī incidenta, sociālos tīklos tika veikta saziņa ar Jura Gūtmaņa sievu, aicinot veikt pārrunas ar savu vīru. Uz sievas kontu tika veikts pārskaitījums 500,00 EUR apmērā ar norādi "koka karkass". Pēc veiktajām pārrunām, Juris tomēr sazinājās ar mums, un tika panākta vienošanās par pakāpenisku naudas atmaksu līdz 2023. gada 31. janvārim. Pirmo vienošanās daļu Juris izpildīja, un tika saņemta naudas atmaksa 500,00 EUR apmērā no Karīnas Gūtmanes konta. Iemesls tam visticamāk bija tas, ka pārskaitījums tika veikts uz 3. personas (sievas) kontu, un šī persona nevēlējās kļūt par šīs lietas figurantu. Šķietami pozitīvs atrisinājums galu galā rezultējās ar to, ka Juris informē par to, ka atlikušo naudas summu atmaksāt negrasās. Iemesls tam, ka esam sazinājušies ar citu cietušo, kas arī iepriekš ir ievietojis savu sūdzību portālā. Šis fakts esot aizskāris Jura kunga cieņu un godu, un viņš to uzskata par attaisnojošu iemeslu svešas naudas piesavināšanai.
Vēlos pabrīdināt visus, kuri vēlas sadarboties ar Juri Gūtmani, nepieļaut mūsu kļūdas un pievērst uzmanību acīmredzami aizdomīgiem signāliem:
1) apšaubu, ka par kādu godprātīgu celtnieku atradīsiet negatīvās atsauksmes sūdzību portālos;
2) neveiciet pārskaitījumu uz 3. personas kontu un nekādā gadījumā nepiekrītiet apmaksu veikt skaidrā naudā, ja pat Jums ir noslēgts līgums ar šo personu;
3) izvērtējiet, vai jebkādu domstarpību gadījumā vēlaties saņemt draudu vēstules.
Zemāk pievienojam nelielu ieskatu no sarakstes ar Juri Gūtmani, lai viņa potenciālajiem klientiem/upuriem ir ieskats viņa komunikācijas stilā jeb slima zirga murgos.

Komentāri (3)

Šis cilvēks ir neadekvāts, spriežot vien pēc ziņām, ko raksta.

C Cietušais no JG 10.01.2023

Sākotnēji bija pieklājīga attieksme, viss izmainījās, kad saņēma naudu. Tad sāka vilkt garumā un meklēt visādus attaisnojumus. Sarakste ir ļoti gara, ielikām tikai daļu no tās.

M mego apmekletajs 11.01.2023

rakstit zinas laiks ir ,stradat nav ,viss skaidrs ar šo sprukstiņu

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes