Juris Eklons - krāpšana

Brīdinu visus Jura Eklona sadarbības partnerus par viņa negodprātību, kopš 2018.gada septembra nesamaksājot nolīgtam darbiniekam algu un transporta izdevumus. Apsolīja gan mutiski, gan rakstiski, bet piekrāpa. Parāda pamatsumma nav liela - 60 EUR. Juri, ja Tu lasi šo - pārvari savu skopumu un samaksā Danielam!

Red warning for all business partners of Mr. Juris Eklons - he rejects to pay agreed sallary and transportation costs for labor - privat person. If this is readable here - that Juris debt is not solved.

D

I Izīrētāja 101 08.04.2019

Varat negaidīt - nesamaksās! Juris Eklons un viņa dzīves biedrene ir jau ļoti pieredzējuši krāpnieki un uzmetēji, dara to apzināti un ilgstoši, īrē dzīvokļus un nemaksā. Viņi man ir parādā par dzīvokļa īri un komunālajiem. Ap 1700 eur. Pēc tam, kad man nesamaksāja, pa kluso izvācās no dzīvokļa un atslēdza visus telefonus. Dagnija strādā par endokrinoloģi Veselības centrā 4, kā tādai vispār ir uzticēta citu cilvēku veselība man nav skaidrs! Viņi abi ir uz vienu roku. No Dagnijas esmu saņēmusi nekaunīgus epastus, viņi smejas un ņirgājās par tiem, kurus uzmet. Kaut arī viņi dzīvoklī nodzīvoja īsu laiku, pēc tam, kad viņi izvācās vēl vairākas reizes nāca uzmestie cilvēki un meklēja viņus. Priecājos, ka Jūs, Daniel, uzrakstījāt, lai citi cilvēki zin. Vēl gadu vai 2 atpakaļ pilns internets par viņiem bija, tagad visi ieraksti kaut kur pazuduši. Lūdzu, pārējie, kas no šiem abiem cietuši, ierakstat šeit savu pieredzi, lai cilvēki redz ar ko viņiem ir darīšana, varbūt tā mēs varēsim vismaz kādam palīdzēt neuzķerties un nosargāt savu naudu.

J Jānis Jansonis 26.07.2019

Dagnija nav viņas dzīvesbiedre jau gandrīz gadu, kā arī nekad nav piedalījusies Jura aktivitātēs. Tapēc nevajag profesionālu ārstu apvainot nezinot pilnīgu informāciju.

D Dinija Lora 02.07.2019

Tieši tāpat piekrāpa arī mani Juris Eklons izīrēja dzīvokli un pēc tam nesamaksāja un apzaga dzīvoki. IEVIETOJU SŪDZĪBAS. LV uz ko viņi nekaunīgi mani apmeloja.

D digidigi 15.07.2022

Nepamatoti publiski nozākā godīgus cilvēkus, kas atklāj viņu krāpniecību. Lūdzu nesaistieties ar Dagniju. Melo, apmelo, apsaukā, publiski nomelno dažādās vietnēs. Cilvēks ar bagātu fantāziju. Nez, kā viņai ar sirdsapziņu. Draud.