www.sudzibas.lv Juris Dzenis Nemaksā algas, nereģistrē Vid, melo,

Juris Dzenis - Nemaksā algas, nereģistrē Vid, melo,

Juris dzenis ir negodīgs uzņēmējs un neuzticams partneris un darba devējs. Cilvēks ar spēju manipulēt ar citu cilvēku emocionālo stāvokli un rīcību. Savu mērķu vadīts (bez šaubām tā ir maksimālās peļņas gūšana ar minimāliem tēriņiem!) viņš tiekas ar darbiniekiem, klientiem - potenciāliem un esošiem un manipulē ar viņiem kā viņam tiek. Darbiniekiem ne tikai neizmaksā algas, bet pat uzskata par normālu nepiereģistrēt darbiniekus VIDā! Nemaksā algas un izvairās no atbildības. Tiekoties ar darbiniekiem, Juris Dzenis māk ļoti skaisti un sirsnīgi aprunāties, uzspiest uz vājām vietām un sarunā paliecināt, ka "viss būs labi un visu iekavēto naudu viņš noteikti atmaksās". Tas viss tiek darīts, lai darbinieki esošie un bijušie nevērstos pret viņu valsts instancēs. Bet sakiet, vai cilvēks, kas ir puspasaulei parādā var sevi uzskatīt par cienījamu un godīgu uzņēmēju!? Cik daudz ir to cilvēku, kuri ir cietuši no viņa nemaksāšanas? Es pazīstu ap 10! Nemaksā nodokļus, nemaksā algas, atver jaunus un jaunus uzņēmumus uz citu cilvēku vārdiem un turpina krāpt.. Cik ilgi tas vēl turpināsies? Es personīgi gaidu no Jura Dzeņa man piederošo algu par padarīto darbu nu jau vairāk kā gadu! No 2016.g. janvāra šis negodīgs cilvēks sola nerēķināties! Solīto trīs gadus gaida, tā saka. Šajā gadījumā - arī tas nestrādās.. varu apgalvot, ka ar šo cilvēku tika runāts pa labam tik daudz neskaitāmas reizes, tik daudz reizes viņš ir solījis, ka "pirmdien satiksimies un es Tev atdošu vismaz daļu naudas!" un pēc tam pazūd, neceļ klausuli, neatbild utt.. ka cerības ir arvien mazākas. Un tāda attieksme ir pēc tam, kad godīgi un atbildīgi esi strādājis Jura Dzeņa un uzņēmuma vārdā! Tas pats notiek arī ar klientiem. Neviens jau nesaka, ka cilvēks nav savā amatā talantīgs. Labi darbi, idejas. BET VIŅŠ NAV UZŅĒMĒJS, VIŅŠ NAV UZTICAMS ! Juris Dzenis pārdod skaistu ideju un pie reizes pasaku par to, ka "viss būs" labi un laicīgi, bet pēc tam klienti mēnešiem ilgi cenšas no viņa iegūt solīto iepakojuma dizainu, mājas lapas dizainu vai bildes atbilstošā lielumā pēc veiktās fotosesijas.. Pateikt, ka tas viss ir skumīgi, stulbi un amorāli ir nepateikt neko. Diemžēl arī es kādreiz uzticējos šim cilvēkam. Vairāk gan negribētu un citiem neiesaku. Pierunās --> piekrāps.

B Baller 29.03.2017

Piekrītu uz 100%!