Juris Aleksandrovičs, Mārupe, Strazdu iela 5 - Krāpšana

Juris Aleksandrovičsir rūdīts krāpnieks un izcils melis, kas ir apkrāpis neskaitāmus būvniekus, ceļot māju meitai (kā pats atzina) , Juris Aleksandrovičs Ir Rūdīts krāpnieks un izcils melis, kas ir apkrāpis neskaitāmus būvniekus, ceļot māju meitai (kā pats atzina) , Mārupē, strazdu ielā 5.
Iespaidīgā izmēra savrupmāja ir uzcelta par baltu velti, jo par darbiem ne ar vienu būvnieku nav norēķinājies. Telefonu neceļ, slēpjās, maskējās, draud ar lētiem, tukšiem pontiem, uzskata sevi par neaizstājamu juristu un visu vareno. Neuzķeries arī jūs uz šo personu! Jo māja līdz galam nav pabeigta - tātad turpinās meklēt potenciālos krāpniecības upurus: būvniekus!
Lai "uzmestu" cilvēkus, arī līgums nav šķērslis.
Mēdz uzdoties arī par citu personu. Būvniekiem stāsta, ka ir K. Kariņa padomnieks ar labiem Sakariem politikā, policijā un citās valdošajās instancēs.
Pārvietojas ar sarkanas krāsas pavecu toyota camry markas a/m ar Lietuvas valsts reģistrācijas numuru. Ir manīts pārvietojoties arī ar melnu bmw x5 un jaguar markas a/m. Ielā 5.
Iespaidīgā izmēra savrupmāja ir uzcelta par baltu velti, jo par darbiem ne ar vienu būvnieku nav norēķinājies. Telefonu neceļ, slēpjās, maskējās, draud ar lētiem, tukšiem pontiem, uzskata sevi par neaizstājamu juristu un visu vareno. Neuzķeraies arī jūs uz šo personu! Jo māja līdz galam nav pabeigta - tātad turpinās meklēt potenciālos krāpniecības upurus: būvniekus!
Lai "uzmestu" cilvēkus, arī līgums nav šķērslis.

Papildināts JurJur333 07.05.2020

Šis augsta mēroga krāpnieks ( Juris Aleksandrovičs / Juris Aleksandrovičus) izmanto vairākus telefona numurus. Divi zināmie no šiem numuriem: +371 25181063; +371 29480512

J

Работяга 06.05.2020

kartejais darbadevejs, krizes laika tikas apaug ar taukiem.. es turotos no vinas pa gabalu, man paru gadus atpakal kakis pazuda, varbut kads no uznemejiem esot to paedis :((

K Kiku 14.10.2020

Liels paldies par jūsu sūdzību, jo saskaramies ar šo cilvēku, nekādu darīšanu ar viņu vairāk! Viņa piedāvājums aizdomīgs un Jūs atturējāt mūs!

K KasJ 17.05.2022

Šobrīd cik zināma info ir ka viņš nodarbojas ar juridisko firmu "TIGER," kas reģistrēts uz viņa meitas vārdu.

Lūdzu atsaukties vēl cilvēkus,kas cietuši no Jura Aleksandravičus krāpnieciskām darbībām.Es patreiz tiesājos ar viņu ,viņš mēgina izkrāpt no manis īpašumus.

WWW.XVIDEOS.COM 11.04.2024

www.novoline.de