www.sudzibas.lv Jurijs Petrovs Slikts serviss, un neobjektīvs darbs

Jurijs Petrovs - Slikts serviss, un neobjektīvs darbs

Esmu Ļoti neapmierināts par automehāniķa darbu, kas atrodas Eriņos īsi pirms benzīntanka, attieksme pret klientu, un tas, kad tik vairāk nokāst naudu, lai gan darbs nav liels vnk tur tik mašīnu un skaitā lielas stundas par kurām prasīt samaksu. Neiesaku šo meistaru un viņa servisa pakalpojumus, jo jūs maksāsiet par tukšu gaisu.skumji, kad kārtīgus meistarus grūti atrast

M Metal16 28.09.2018

Privāts autoserviss

W WhoCares? 29.09.2018

Nestrādā sistēma, tiek izsaukts meistars. Meistars staigā apkārt sistēmai un kārtīgi visu izpēta. Izņem no čemodāna skrūvīti un ieskrūvē to. Izraksta rēķinu. 100€. Klients - kā, tā! Jūs tak tikai skrūvīti ieskrūvējāt. Meistars - Viss pareizi redzat, par skrūvīti 0,5€, bet par to ka es zinu kur to ieskrūvēt viss pārējais.