Juridiskā Koledža - VĀJA IZGLĪTĪBA

Man ar;i ir sūdzība par Juridisko koledžas Tiesību nodaļu. Man savulaik pierakstot administratīvās tiesības bija pierakstītas kladē tikai 2 lapas pa visu studiju kursu.
Un Mal.nača diezgan sūdīgi skaidroja Mantojuma tiesības. ļoti sūdīgi skaidroja Mantojuma tiesību mantošanas shēmas. Mans sola biedrs man tās izskaidroja labāk.
Un manā laikā diezgan daudzi neatrada darbu pēc prakses beigām. Gandrīz visi. Mums teica, lai mēs nepārdzīvojam. Smieklīgi!!! 4 mēnešu prakse par brīvu un lai nepārdzīvojam.
Tāpēc iestājos LU JF ar, kuru esmu apmieirnāts.

F

Likumsargs 18.03.2016

Nu spriežot pēc sūdzības teksta to ir rakstījis cilvēks ar pamatskolas izglītību labākajā gadījumā! Par ko sūdzība? Par to, ka iestājaties privātskolā, kuru interesē tikai peļņa, nevis izglītības līmenis!

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 19.03.2016

Согласен! Колледж не сравнить с тем как преподает Валентия Лихолая!