Juridiskā Koledža - samaksa

Sveiki! Man ir sekojoša problēma- iestājos Juridiskajā koledžā 2008 gada septembrī. Lai uzsāktu mācības bija jāiemaksā mācību maksa par 2 mēnešiem-127 Ls... Aizņemtības un ieteikumu dēļ mācības neuzsāku mācības un nelauzu līgumu -pēkšņi 6. Janvārī zvana un saka ka esat parādā 127 Ls +10 10, 45 soda naudu par janvāri un decembri !

J johoho 13.02.2009

Pati esi aita izlasi pirms paraksti līgumu ceru ka tevi iemauks crediitreformaa un piedziis no tevis vissu suumu pa pilnu apmeeru lai tu naakamreiz paņemtu uzliktu brilli un izlasiitu liigumu pirms parakstiiishanas

L liesma 14.02.2009

Es to nesaprotu! Ja augstskolas pasniedzēji redz, ka konkrētais cilvēks vispār nav bijis augstskolā nevienu reizi, par ko liecina gan tas, ka nav rakstīti pārbaudes darbi, nav tā cilvēka paraksta par lekciju apmeklējumiem utt.. varu derēt, ka speciāli velk garumā, lai vēlāk lielāku summu pieprasītu! kauna nav! mērgļi! tikpat labi cilvēks varētu tpu tpu tpuuu grāvī nosists un mēnešiem tur gulējis...

H Haha:) 16.02.2009

Gribēji būt jurists? Nu tad no juridiskās koledžas iegūvi vismaz vienu visvērtīgāko mācību - parakstot līgumu tu uzņemies saistības. Līgums nav papīra lapa, kur apakšā mēs uzšvīkājam savus iniciāļus un tad vieglprātīgi par to varam aizmirst. Nepiedodami jaunajam juristam :)

M Marta 25.12.2010

Līgums ir jālasa rūpīgi.Soda procenti arī aug, kaut pamatsumma ir samaksāta.