www.sudzibas.lv Juridiskā Koledža Par izglītības kvalitāti

Juridiskā Koledža - Par izglītības kvalitāti

Gribu sūdzēties par Juridisko koledžu. Man šoad viņa jāpabeidz. Mācos dienas tiesību zinātnes dienas nodaļā par jurista palīgu. Gribu patiekt, ka ar šo koledžu vispār kaut kas nav kārtībā un ir ļoti zema līmeņa koledža, kura ražo nekvalitātīvus speciālistus. Pirmais, kad iestājos koledžā pirms diviem gadiem visu laiku mala, ka jurista palīgi būs ļoti pieprastīti un tā. Man pat praksi bija grūti atrast. DARBU SPECIALITĀTĒ TĀ ARĪ NEDABŪJU. Ļoti grūti to ir sameklēt, jo visur prasa maģistra grāda beidzējus. Par šo papīru visur brīnās darba devēji. Viņi pat nezina, kas ir Juridiskā koledža. Bet KOLEDŽA tik sastāstīja, ka mēs baigie juristi, ka būs baigais darbs. TIK NAUDU NOKĀŠ UN NEKO VAIRĀK.Otrais. Par lekcijām. Pirmajā gadā tās bija katru dienu. Par izmaiņām paziņoja. Otrajā gadā nedēļā tikai divas reizes un par izmaiņām neko nepasaka. Par pasniedzējiem, kā nu kurš. Ma,lnača 100% kavējās pie saviem dzīves interesentākajiem dzīves atgadījumiem. Tā arī neko loģisku neiemācīja par romiešu cilviltiesībām, ģimenes tiesībām, darba tiesībām un saistību tiesībām, kas daudziem nebija skaidrs. Daudzi arī netika pielaisti pie eksāmena kārtošanas. Tas bija nereāls murgs viņas stilā pasniegtie priekšmeti. Adminsitratīvajās tiesībās un administratīvajā procesā vispār tikai 2 lapas pierakstītas bija. Pilnīgs fufelis. Ir tādi pasniedzēji, kuri neatnāk uz lekcijām, bet par to naudu atpakaļ neatgriež. Treškārt, tur pat nav budžeta vietu un stipendiju. Latvijā ir ļoti daudz skolas un tehnikumi ar budžeta vietām un stipendijām. Bet kāpēc ir jāmācās vietā, KUR VĒL PAŠAM IR JĀMAKSĀ PAR TO???????Ceturtkārt, ļoti nožēloju, ka tur esmu iestājies, kur var iestāties ar šādu diplomu??? Turībā... FUCK!!TUR NAV JĒGAS MĀCĪTIES!!! Iesaku nemaz neiet tur mācīties, zemē nomests laiks un nauda.

profils 12.06.2015

;)

Iespējams, ka varētu izrādīties lietderīgi (t.sk. arī pašmācības nolūkos, zināmā izpratnē, un taml. iemeslu / motivācijas dēļ) ievērtēt informāciju, kas ir publiskota šajā w-resursā:

Veiksmi Jums! ;)