www.sudzibas.lv Juridiskā Koledža Nekvalitatīva izglītība

Juridiskā Koledža - Nekvalitatīva izglītība

Ir viena koledža. Ļoti nekvalitatīva izglītība. Es to koledžu pabeidzu pirms 5 gadiem. Es vēl tagad nevaru atrast darbu par jurista palīgu. Bet Baigi solīja, ka būs baigais darbs, turklāt vēl labi apmaksāts. Skaloja tik visiem smadzenes un nokāsa naudu koledža neko vairāk. Prakses vietas koledža vispār nepiedāvāja. Vopšem tā , ka būs darbs!!! Jūs pat iedomāties to nevarat kā tur skaloja smadzenes. Pirmkārt ar tādu izglītību darba tirgū neko nevar iesākt, jo vajag augstāko.POTENCIĀLO BEZDARBNIEKU RAŽOTĀJU KOLEDŽA.

R

J janis spartaks 03.12.2015

Visa Latvijas izglītība ir neadekvāta un balstīta uz iebiedēšanu nevis mācīšanu.

Z Zukers1987 03.12.2015

Jūs ko domājat, ka Jums darbu pēc koledžas pasniegs uz paplātes???

R ri4y 04.12.2015

Darbu nevari atrast neviss tāpēc ka beidzi šo iestādi, bet gan jau tāpēc ka intervijā parādi to cik esi (neizglītota), zinu daudzus cilvēkus, kas sēž augstos amatos ar vidējo izglītību, kur nepieciešama augstākā izglītība. Kāpēc tā? Savu laik nebija iespēju pabeigt to, bet smadzenes ir! Ja esi beigusi un piemēram darba intervijā pajautā, kā rīkosies kaut kādā konkrētā situācijā un tu ilgi domā vai pasaki pēc situācijas, tas nederēs. Jārīkojās šādi apmēram: iepazīties ar materiāliem, veikt analīzi, pārbaudīt vai likumos nav nekas papildināts vai mainīts un tad rīkoties.

Likumsargs 04.12.2015

Ja ir smadzenes un rokas neaug no pakaļas, darbu dabūt var jebkurā nozarē!
Problēma ir indivīdā! Tāpēc, ka fiziski strādāt nav raduši, bet sapņo par lielu kabinetu un sekretāri pie durvīm. Lūk kur tā problēma!
Par jēdzienu "karjers kāpnes" šie indivīdi pat nav dzirdējuši!

R reāliste 04.12.2015

Manuprāt, koledža ir labs sākums, lai izprastu, vai tas maz ir tas ar ko tu vēlies nodarboties. Ja cilvēks grib atrast darbu, tad nav svarīgi kāda ir izglītība un kur esi mācījies, vajag tikai apņemšanos un vēlmi atrast darbu un strādāt. Turpretī, tie kuri visu laiku sūkstās par to, ka viss un visi ir tik slikti, ar savu domāšanu noskaņo sevi uz to, ka neko nevar atrast, jo, redziet, koledžā neiemācīja pietiekami labi, un pēc tam vēl darbu uz paplātes nepasniedza. Ja tā domās, tā arī notiks.
Ne jau izglītība ir vainīga, bet paši cilvēki, kuri ir izlaidušies un grib, lai zināšanas ielietu ar karoti mutē. Tā nekad nenotiks. Lai kaut ko sasniegtu ir jāpieliek ne mazums pūliņu un enerģija. Vajag gribēt un darīt, nevis gaidīt, kad viss tiks pasniegts uz paplātes.
Un vēl, nekur nav teikts, ka pietiek ar koledžas izglītību, lai atrast darbu. Ir jāiet un jāmācās tālāk.

Veiksmi viesiem un Jauku vakaru. :)

G Gatis 23.01.2016

Nu, ja es būtu jurists, arī neņemtu palīgu, kurš beidzis skolu pirms pieciem gadiem un nav ne dienu strādājis nozarē. :)