www.sudzibas.lv Juridiskā Koledža NEKVALITATĪVA IZGLĪTĪBA

Juridiskā Koledža - NEKVALITATĪVA IZGLĪTĪBA

Es pirms pāris gadiem pabeidzu šajā Juridiskajā koledžā jurista palīgu specialitāti.
Tagad esmu nelielā šokā, ka Juridiskā koledža pēc Ķīļa augstskolu vērtējuma ir tikai 51. vietā. Viņi visu laiku lielās, ka ir paši labākie šogad reklāmās, bet reāli pat Biznesa vadības koledža un Alberta koledža ir priekšā. Vēl viņi piesolīja, ka ar šo papīru varēs iet un stāties jebkurā augstskolā. Muļķības, vienīgā reālā saikne viņiem ir ar Sociālo tehnoloģiju augsskolu, kas vispār ir 58., vietā tātad pēdējā vietā. Vajadzētu pārskatīt šās augstskolas akreditāciju. Juridiskā koledža ir domāta cilvēkiem kuriem jau ir viena augstākā izglītība. Tātad šī koledža reāli švaki kotējas izglītības līmenī. Uzražo jurista palīga profesiju - reāli likumā nav teikts, ka būt par tiesneša, prokurora, notāra, tiesu izpildītāja palīgu ir jābūt kāda noteikta līmeņa izglītībai. 4 mēnešu prakse vispār ir pilnīgs sviests, kas netiek kontrolēta. Mācību priekšmeti, civiltiesību bloks tikai no civillikuma, tad kāda jēga sēdēt lekcijās, ja noskaita tikai civillikumu. Brīnos, kas ir viena daļa muļķīšu, kas uzķeras uz šo koledžu.

K

J Jānis Ozols 12.11.2012

Man liekas ērtāk un lētāk sanāk ieiet likumi.lv, nekā mācīties kaut kādās koledžās