Juridiskā Koledža - KRĀPŠANA

Lieta tāda, ka iesāku pirms 2 gadiem studēt Juridiskajā koledžā Tiesību zinātni Dienas nodaļā. Tā nolēmu kļūt par Juristu.
Mums katru dienu jau ar pirmo mācību dienu septembrī stāstīja, ka dabūsim darbu ar koledžas izglītību par juristiem. Borēja to no rīta līdz vakaram. Faktiski skaloja smadzenes par darbu un ka viņi ir vislabākā koledža visā Latvijā. Bet izglītības līmenis ir tikai 51 Latvijā. Un tas ir zemākais starp 56 augstskolām. Taču nekas tāds beigās nenotika.
Prakse ilgst 4 mēnešus un ir par brīvu. Koledža sadarbojās ar dažādiem darba devējiem, kuriem tādi muļķa studenti ir vajadzīgi par brīvu, lai nodarbinātu. Un prakse ir arī diezgan nekvalitatīva - kafijas pienešanas līmenī un kaut ko nokopēt.
Mājas lapā ir sarakstīts, ka jurista palīgi pelna 400 eiro. Pilnīgas Muļķības. Pat 200 eiro nevar nopelnīt, pēc koledžas beigšanas.
Pirmkārt, lekcijas notiek ļoti maz. Pirmajā kursā katru dienu no 9:00 rītā līdz 13:20. Tad normāli, bet otrajā gadā jau no septembra sākās problēmas. Otrajā studiju gadā vairs tikai jāiet uz koledžu labi, ja 2 reizes nedēļā par 102 eiro, bet naudu noplēš to pašu. Tas ir ļoti dārgi.
Ja piemēram, septembrī lekcijas 2 reizes nedēļā tad tas izmaksā 102 eiro mēnesī.
Tas ir smieklīgi 2.kursā par 8 lekcijām mēnesī 102 eiro!!!
Mācības - Civiltiesības, Ģimenes tiesības, Mantojuma tiesības, Lietu tiesības, Darba tiesības, Saistību tiesības, Administratīvās tiesības, Administratīvais process, Krimināltiesības, Kriminālprocess un Civilprocess tiek lasīts tikai no likuma. Nekas vairāk. Tad nafig jāsēž dienas nodaļā un jāklausās tikai likumus. Tad varu arī sēdēt mājās un mācīties pašmācības ceļā.
Izglītības līmenis galīgi zems un neapmierinošs. Brīnos kāpēc koledžai nav problēmas ar akreditāciju.
Lieki nomesti 2 gadi no dzīves.

K kreditorsPG 14.03.2016

Man nav īsti pētījuma uz ko balstīties, bet man ir iespaids un personīga pārliecība, ka Latvijas koledžu sniegtais izglītības līmenis ir zem katras kritikas. Tāpēc, tā vietā, lai studētu koledžā, iesaku pabeigt vidusskolu un doties uz augstskolu un iegūt juridisko izglītību. Tikai atceries, ka Latvijā ir ļoti daudz juristu un nevienam nav garantija, ka tiks uzreiz pie super labi apmaksāta darba. Būs vienalga pašam smagi jāstrādā, sevi jāpierāda un jācīnās.