Juridiskā Koledža - Jurista palīgs

Neiesaku JK tiem kas vēlas arī turpināt macības un iegūt 2. līmeņa augstāko! Jāsāk ar to, ka T.Jundža solījumi ir diezgan tukši. Gada sākumā teica, ka sadarbības līgums būšot ar LPA (iespēja tālāk macīties 2.kursā), bet šis solījums ātri pieklusa un nebija nekas vairs dzirdams par to. Mājas lapā ir minēta tādā informācija par sadarbības līgumu ar Rēzeknes augstskolu, muļķības, kad devos uz RA man pateica, ka tāds līgums varbūt ir bijis, bet jau sen nav. Uz LU vispār no JK var neskatīties, jo tur šo diplomu neatzīst. Vienīgā stiprā saikne ir ar skandalozo Sociālo tehnoloģiju augstskolu, kur vispār nevar saprast vai viņi ir tiesīgi mācīt un izdot akreditētus diplomus. Tālāk jārunā par absolventu koificentu, kurš ir salīdzinoši mazs. 30%-40% koledžu nepabeidz. Protams ir novērojama daudzu nolaidība un nevēlēšanās nemaz kārtot valsts eksāmenu, bet diezgan daudzi arī nenokārto to. Apmācība varētu noderēt kādai sekretārei juridiskajā birojā, bet ne augstāk. Izejot no šīs iestādes un ieejot valsts institūcijā uz juridikiem jautājumiem nespēsiet atbildēt ja nebūsiet papildus kaut ko mācījies.

P.S. Tas bija par vakara nodaļu!