Juridiskā Koledža - Jurista palīgi

Es mācos Juridiskās koledžas dienas nodaļas 2.kursā par Jurista palīgu!!!
Gribu teikt, ka mācību apjoms ir ļoti mazs.
Civiltiesības, Ģimenes tiesības, Lietu tiesības, Mantojuma tiesības, Saistību tiesības, Darba tiesības, Civilprocess, Krimināltiesības, Kriminālpocess - ir jāzin tikai no likuma.
Tad nafig vajag dienas nodaļā mācīties.
Tad jau to dienas nodaļu var arī likvidēt.
Un ieskaitēs arī tikai 2 jautājumi.
Tas ir smieklīgi!!!
Un tagad septembrī ir jāmās tikai 4 dienas nedēļā!!!

S

Komentāri (4)

Super, kaut ko jau iemācījies. Nikam ciparu vietā burti! IP adresi arī jāmaina, ticamāk būs, ka raksta vairāki cilvēki. Citādi jokaini, IP viens, bet vesela čupa cilvēku. Bet ja nopietni: beidz spamot. Pēc IP adreses cilvēku atrast nav pārāk sarežģīti un tad tava "SUKU KOLEDŽA" tev liksies paradīze!

S StudentsJK 15.09.2016

Internetā ir vēl riebīgāki komentāri par manējiem.
Bet, ja nopietni, man liekas, ka IP man mainās katru dienu.

Psihiatrijā to sauc par personības dalīšanos, ir tāds šizofrēnijas paveids. Un spriežot pēc tevis izveidoto profilu daudzuma - ļoti ielaists gadījums.

Disociatīvi personības traucējumi, saukti arī par personības dalīšanās sindromu (Dissociative Identity Disorder, DID), ir psihiska slimība. Tā izpaužas tādējādi, ka slimniekā it kā dzīvo vairākas atšķirīgas personības. Tā ir emocionāla distancēšanās, tā dēvētā disociācija, kas cilvēkiem rodas, reaģējot uz dziļi traumatiskām bērnības atmiņām.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes