www.sudzibas.lv Juridiskā Koledža Juridiskā koledža

Juridiskā Koledža - Juridiskā koledža

Pilnigi piekritu teiktajam.Pabeidzu so koledzu 2004. gada, ar ceribu, ka varesu turpinat augstskolas, ar kuram ir noslegts ligums.PUPU MIZAS!!!Socialo tehnologiju agstskolu var atmest uzreiz, Rezeknes augstskolu ari, paliek nenopietnais Baltijas Krievu instituts, kura meginaju iestaties sa gada rudeni.BARDAKS.Iesniedzu dokumentus parskaitijumam jau augusta, solija atzvanit pec nedelas. Neka, ka zvaniju pati, izlamaja no pancam, redziet, ko es te zvanot viniem mans numurs esot, bet kad pienaca pedejais uznemsanas laiks, sanemos un zvaniju velreiz.Tad mani saka dzenat, atri, atri lidz tam un tam janosledz ligums, piedavaja 2. kursu (kaut gan no Jundza puses bija solits 3. kurss), piekritu, paspeju noslegt ligumu, tikai gan pec paris dienam zvanija no Buka kunga un teica, ka augstaku par 1. kursu 2. semestri piedavat nevar. Aizbraucu izrunajos, kreditpunktu nepietiekot (jocigi, ka tad ta).Bet nu labi uztaisija parrekinu, sanaca kredit punkti, lai varetu ieskaitit 2. kursa, bet gan atkal viena problema, mans vilciens esot aizgajis, jo saraksti jau Izglitibas ministrija ir iesniegti, un tas, ka esmu samaksajusi un it ka ligumu noslegusi vairs neskaitas, saucas gaidi februari, kad uznems uz 2. kursu 4. semestri. Vai tas ir normali??? Nogaidit 2 menesus, pa 100 reizem skraidit no Pedrujas ielas uz Lomonosava ielu, un finala palikt aiz borta. Briniskigas apmacibas iestades vieni sola, otri piedir...Jauka sadarbiba!!!CILVEKI NEMETIET NAUDU ARA PAR KOLEDZAS IZGLITIBU, RUKTI NOZELOSIET, JO PEC TAM SAPRATISIET, KA LABAK BIJA SAKT VIENA IESTADE UN IET LIDZ GALAM, JO FINALA TA ARI BUS JADARA. Personigi es tagad nezinu ko darit esmu zaudejusi divus gadu koledza, naudu un tagad nezinu, kur doties.

ī Īrijassēne 19.09.2011

Brauc labāk uz Īriju sēnes lasīt, jo Latvijā tu nebūsi vajadzīga ne ar izglītību, ne bez!