www.sudzibas.lv Juridiskā Koledža JURIDISKĀ KOLEDŽA

Juridiskā Koledža - JURIDISKĀ KOLEDŽA

Neiesaku uzsākt mācības Juridiskajā koledžā. Konkrēti runāju par tiesību zinātni, tuvojas ziemas uzņemšana. Es uzskatu, ka tāda kvalifikācija kā jurista palīgs neko nedos. Attieksme ir vienkārši briesmīga.Tas ir apmāns un naudas iekasēšana tikai.

V

A Aleksa 22.12.2010

Klau, Tev vēl nav apnicis? Ja nav konkrētu faktu, tad labāk paklusēt.

I Imants 22.12.2010

šis teksts ir gan 12., gan 18.datumā.
Būs jāziņo portāla administrācijai... un koledžai (var būt koledžā ir kāds stukačoks, kurš ziņos dekanam/rektoram sūdzētāja(-s) vārdu, lai viņai "veiksmīgi nokārtotu sesiju" ?
Cien. portāla administrācija ! Kad izstrādāsiet portāla lietošanas noteikumus ?

Z z 22.12.2010

Es nezinu un negribu zinat, ka un kas ir juridiska koledza.

Gribu Jums, godatie portala lasitaji pastastit, kas sobrid kotejas, ja Jus meklesiet DARBU JURISPRUDENCES JOMA.

Tas, kas kotejas ir bakalaura grads un uzsaktas macibas magistrantura, labaku amatu iegut var tikai ar magistra gradu.
Man labi zinami cilveki darbojas jursiprudences joma no Neatkaribas atjaunosanas komercsektora un ari Valsts sektora.
Vini saka- ja cilveks grib savu darbu saistit ar jurisprudenci, tad vajag iet Bakalaura studijas un dusigi macities, velams vasara kaut kur piestradat, lai ir kada atsauksme, kaut no picerijas.Nopietni saku.
Pec tam, pedeja kursa pieteikties kaut pa brivpratigu izpalidzi/gu pie juristiem, vienalga, gandriz kur.Citigi stradat un smagi macities.
Pec tam, obligati iestaties magistrantura, bez alternativas .
Tad iegust labaku amatu un pabeidzot to vari sakt domat par labaku vietu.

Sobrid juristu paligu amata kandidatu ir LOTI DAUDZ, lielaka dala ar bakalaura gradiem.Ir ari ar lielakam pieredzem.
Pasa jurista amatu iegut realak ir cilvekam pec vecas PSRS augstskolas un visu laiku stradats jomaa, vai vismaz ar bakalaura gradu no kadas LU utml plus PIEREDZI, un ne jau par paligu.
Jaunie iespraukties var, ja iet manis noradito celu- bakalaurs, darbini plus magistri/obligati/. pec tam darbini un smaga virziba uz augsu.
Iesaku padomat, jo PIEAUG ari Magistru skaits, kuri mekle darbu ar pieredziteem.Laiks pasteigties, jo izstudejusi ir loti daudzi.

P.S par pasu koledzu neko nezinu, zinu, ka tagad lai ieklutu jur laucinjaa vajag palielu pieredzi vai vismaz magistros plus videja pieredze darbaa.
Velu veiksmi.