www.sudzibas.lv Juridiskā Koledža JURIDISKĀ KOLEDŽA

Juridiskā Koledža - JURIDISKĀ KOLEDŽA

Neiesaku uzsākt mācības Juridiskajā koledžā. Konkrēti runāju par tiesību zinātni, tuvojas ziemas uzņemšana. Es uzskatu, ka tāda kvalifikācija kā jurista palīgs neko nedos. Attieksme ir vienkārši briesmīga.Tas ir apmāns un naudas iekasēšana tikai.

U ughu 14.12.2010

iemesls, kāpēc neiesaki? kā izpaužas briesmīgā attieksme?

A Anna 15.12.2010

Esmu absolvējusi Juridisko koledžu un nevienu sliktu vārdu nevaru teikt, pasniedzēji ir kompetenti un zinoši kā arī pretīmnākoši un saprotoši, jo visi mēs strādājam un mums ir ģimenes, arī administrācija ir atsaucīga un izpalīdzīga. Iemesli kāpēc studēt ir dažādi un citam šis papīrs un gūtās zināšanas ir noderīgas!

V Valērija 15.12.2010

Atkal jau sākas nomelnošana!Pati mācos dienas nodaļā un nevienu sliktu vārdu nevaru teikt!Ja pats nevari pavilkt tad nav, ko uz koledžu vainu novelt.Maksa arī adekvāta.Neizlasīju nevienu argumentu kāpēc šī skola ir slikta!!!

E Elga 16.12.2010

Tāda kvalifikācija neko nedod.

M Marta 25.12.2010

No katra paša viss atkarīgs. Māčisies būs rezultāts, nemācīsies nebūs.