Juras medicinas centrs,, a to4nee poliklinika v Vecmilgravise

lai tiktu pie gimenes arsta bez pieraksta Vecmilgravi par 0,50Ls, man 3 stundas bija jasez rinda ar speciagm sapem, tikai lai uzzinatu, kadas zales dzert!!! absurds! rinda sezot, - tadu cirku var noskatities, gluzi ka padomju laikos - lidz kautinam, lai tikai tiktu pie dakteres Stjades! Kad beidzot vareju ieiet vakara plkst. 20.30, vina man nolasija morali, - kur mes tik daudz pacientu rodoties un cik vel gaidot aiz durvim, ka vinai jau beidzies darba laiks, utt.
parejam medicinas personalam bija dzili nosplauties, mes kopa ar grutniecem un parejiem slimniekiem visi sedejam, ka notiesati koridori!
Dieva del, ja ir vajadziba un nav veselibas, nemokieties par 0,50Ls - neapmeklejiet Valsts iestades!!! tas ir vel trakak, ka padomju laikos! saudziet veselibu un neslimojiet! ;)

I

S saab 17.05.2007

tā pati situācija ir Iļģuciema poliklīnikā. tas nekas, ka ir pieraksts uz noteiktu laiku, notiek pilnīgi tas pats. gausas rindas, pēkšņi spēcīgi kļuvušie pensionāri.. reiz nosēdēju veselu stundu rindā, lai uzzinātu, ka jāvēršas citā kabinetā, kur atkal bija rinda. tas ir kaut kas nenormāls! un citreiz vēl attieksme ir tāda, ka tu jūties vainīgs, ka vispār esi atnācis..:(

S sdfasdf 03.11.2007

Guste pate labaakaa visu dara aatri un pats galvenais nesaapiigi!

J Julija 28.07.2008

Rindas tiešam ir nereālas.. Un vienmēr visi meģina aizkriet bez rindas... :) Bet Dr. Stjade ir ļoti laba, žēl, ka tagad nestrādā! Viņa pieņema visus vienmēr, bet ši morāle bija vienkarši nogurums...