JUMETSERVIS Vācija - Krāpnieki

Uzmanās no Aleksandra un Jura Šnaidera jaunās afēras.Noslēgts līgums ar Latvijas firmu kas piegādā strādniekus no Latvijas uz Vāciju ar saviem transport līdzekļiem un maksā 20 eiro nedēļā+20 eiro par benzīnu .Kad darbs ir pabeigts tad izmet tevi uz ielas ārā kā suni un iedod 50eiro uz cilvēku un tiec mājās ar savu transportu kā gribi, bet naudu varbūt pārskaitīs kad būsiet aizbraukuši prom.Vēl pie viņa strādā no Latvijas tāds Raimonds kas ir ielīdis viņam dir... līdz ausīm un tēlo no sevis lielo meistaru un nolej informāciju kādas mums ir cenas Latvijā, lai latvieši par tādām cenām strādātu Vācijā.Tā kā ja gribat tikt mājās būs jāpārdod sava mašīna jo viņiem ir pie vienas vietas kā tu tiksi mājās.

P

E Eseseseseseses 12.03.2011

Man patiesiibaa patiik saadus tekstus lasiit - pavergosiet aarzemees pasos netiiraakajos darbos ar nieciigu samaksu - iemaaciisieties dzimteni miileet. Ja labi grib, tad arii sajos laikos LV darbu var atrast, pietiek ciiksteet, jaasaak darboties!

č Čoms 12.03.2011

Kas par patriotismu! Augstākā pilotāža.Darbs muļķus mīl, bet nav dzirdēts, ka Latvijā kāds par to maksātu arī cilvēka cienīgu algu.Nu, jā tūlīt sekos lekcija par apvainošanu, un visu pārējo.

E Eseessesesesesees 12.03.2011

Nee, lekcija nesekos. Coms, tu vienkaarsi esi vecs, nozelojams marazmaatisks mulkjis, kurs vienmeer ir(vai izliekas, ka ir) pazemots un apvainots, lai kas arii notiktos. Tak ej tu dilles; centos paliidzeet citaas teemaas, bet sis idins pazemotaa-apvainotaa statusu ir izveeleejies kaa karjeru, nu lai veicas darot to, ko tu dari; tu neesi normaalu cilveku laika veerts, diemzeel :)))))

č Čoms 12.03.2011

Esseseseseseses, kā tev nav kauns apvainot cilvēkus! Kas var zināt, varbūt pati vecumu nesagaidīsi, pēc 30 gadu sasniegšanas tev pat suns virsū nekāps un es tev no visas sirds to novēlu.

Visiem pārējiem jauku šo dienu!

R richa 19.04.2011

Čoms !!! she pieci !!!