Julturas

Neizmantojiet tālākiem ceļojumiem Viļņas autobusu nomu Julturas un it īpaši Neoplan autobusu PVL728.Neminēšu tūrisma firmu ar kuru bēnu kolektīvs brauca uz Franciju,jo viss ,kas bija atkarīgs no šis firmas bija noorganizēts atbilstoši noteikumiem izņemot autobusa tehnisko stāvokli un šoferus.Ar lieli troksni no mūsu puses tika ieslēgts kondicionieris,karsto ūdeni varēja sanemt tikai pēc lielas lūgšanās un ari tad ierobežotā daudzumā.Vācijā policija autobusu nodzina malā ,jo no izpūtēja šķīda dzirksteles.Nevienā vietā autobuss neieradās laikā.Atpakaļceļa salons piepildījās ar deguma smaku un grīda kļuva pilnīgi karsta-kā izrādījās nosvila kondicionieris.Šoferi vispār neko nepaskaidroja,izlikās ,ka nekas nav noticis,pilnībā ignorēja gida lūgumus apstāties pie tualetēm.Bagāžas nodalījums autobusā bija tik mazs,ka somas krāva vienu otrai virsu un taisot to vaļā daļa no somām lidoja ārā.Šoferu attieksme pret mums bija vienkārši atbaidoša -mēs burtiski bijām viņu ķīlnieki ,mūsu lūgumi vispār netika uzklausīti ,sajūta bija tāda ,ka tie ir baļķvedēju šoferi,kuriem krava jānogādā no viena punkta līdz otram.