www.sudzibas.lv Jūlija Gribuste,Tatjana Gribuste Slikta kvalitāte, neadekvāta cena

Jūlija Gribuste,Tatjana Gribuste - Slikta kvalitāte, neadekvāta cena

Biju līgava. Aizgāju uz izmēģinājuma make up pie Jūlija Gribuste, frizūru taisīja māte tatjana gribuste. 1. Pirms make up nenotīrīja man seju, speciāliste ienākot telpās no āras, nenomazgāja rokas, nekādu higienās pamatprincipu ievērošana.
2. Frizūru lūdzu uztaisīt gaisīgu un kuplu, uztaisīja tā kā parastu frizūru, neievērojot manas vēlmes. Ļoti maz izmantoja laku. Beigās, izteicu viedokli, ka vēlos kuplumu, man pateica, ka šajā spogulī sašaurinās atspūlgs, tāpēc frizūra neizskatās tik kupla.
3. Uzreiz viss izskatījas labi, make up man patika, par frizūru pateicu, kas man nepatika, neko nelaboja.
4. Nepaspēju mājās aizbraukt, kad frizūra jau sāka jukt laukā, spraudes visur bija redzamas.
Tonālais krēms bija zem nagiem, uz telefona. Neizmatoja beigās kosmētikas fiksāciju.
Sajūta tāda, sauc cenas, saka, ka būs adekvātas cenas, bet beigās paprasa virs maksimālajām summām, kaut gan nav man ne gari, ne biezi mati, ne problemātiska āda. Kosmētika lēta, nekvalitatīva, frizūra man ir labāka par 10 eiro uztaisīta.
Es teikšu tā, grib pasniegt sevi kā lux speciālistes, bet ir tikai lētu pakalpojumu sniedzējas. Cena neatbilstoša darba kvalitātei. Esmu laimīga, ka man pietika spēka un sakrita apstākļi, ka dabūju citas meitenes.