www.sudzibas.lv Jūlija Balandina Nekompetents ārsts!

Jūlija Balandina - Nekompetents ārsts!

Atbraucu pēc palīdzības pie savas ģimenes ārstes Jūlijas Balandinas. Bija domas mainīt ilgstoši lietojamo medikamentu. Biju pārsteigta! Ārste uzvedas ļoti augstvērtīgi, principā ka vienmēr. Runāja ļoti rupji, nosaucot mani par narkomāni. Pati esmu mediķis, tāda uzvedība nav pieļaujama! Izsmēja mani, nosaucot par kolēģi, un piedāvāja pašai izdomāt manu ārstēšanas metodi! Protams ģimenes ārsts tika mainīts! Bet māsiņas, kuras strāda ar tādu nekompetentu ārstu, ir brīnišķīgas! Tiešām, ļoti atsaucīgas un saprotošas! Izturību viņam!

F

M Murruce 03.12.2020

Ko nozīmē : "Ārste uzvedas ļoti augstvērtīgi"? Varbūt domāts,ka ārste uzvedās ļoti augstprātīgi ? Par personas izturēšanos nesaka "augstvērtīgi".

F FA 03.12.2020

Ну ты мне ещё ошибки тут поисправляй. Как будто не поняла что написано.

A And.. 08.12.2020

Jūlija Balandina ir arī mana ģimenes ārste daudzus gadus. Gudra saprotoša un iejūtīga. Ja arī "Ārste uzvedas ļoti augstvērtīgi" tad tā arī vajadzēja.

P peipina 16.12.2020

Jā, piekrītu. Balandina nav ārste, pie kuras būtu vērts iet. Vīzdegunīga un nezinoša.