www.sudzibas.lv Juglas Nami SIA Slikta apsaimniekošana

Juglas Nami SIA - Slikta apsaimniekošana

NEKAD neizvēlieties par sava nama apsaimniekotāju SIA "Juglas nami", jo viņi ir sliktākie apsaimniekotāji visā Rīgā. Šogad viņu bezdarbības, nekompetences un nenotīrīto namu jumtu dēļ Rīgā ir sabojāti ļļļōoooti daudz dzīvokļu īpašumi. Dzīvokļu īpašnieki, dibiniet biedrības un atsakieties no šo neprofesionāļu komandas- būsiet tikai ieguvēji!

L Laura 21.01.2011

Piekrītu. Par apsaimiekošanu naudiņu iekasē, bet kad savs darbs ir jādara, tā sākas atrunas.

L Lida 19.03.2011

Galvenie dzīvojamas mājas izmaksas veidojas no darbaspēka izmaksām Juglas iecirkņā, kas veido ap 80% no visiem mūsu apsaimniekošanas maksas izmaksām. Taču no tā visa, man un citus iedzivotājus apbrino tas fakts, ka valsts (pašvaldības) taupišanas laikā un iedzivotaju finansiālo stavokļu pasliktinašanas rezultatā, būdams Juglas iecirkņa vadītājs, Aleksandra Pavlovska atalgojums ar katru gadu palielinas neskatoties uz to ka dzīvojamo māju apsaimniekošanas skaits ir aptuveni tas pats – ap 400-500 vienības un vairuma dzīvojamo māju ir daži paradi pret namu pārvaldi.

Skatoties uz gūtiem ieņemumiem dažados gados un zinot kada adekvāta ekonomiska situācija bija toreiz katrā gadā valstī, es esmu ļoti izbrīnīts par A. Pavlovska gūtiem ieņemumiem 2008 un 2010 gada garumā būdams par namu pārvaldes valdes priekšsedetāju. Pat 2006 un 2007 gados, kad bija liels naudas apgrozijums un ekonomiskais uzplaukums valstī, A. Pavlovska atalgojums nebija tik liels, kā sobrīd. Mūsuprāt, viņu atalgojums ir neadekvati liels, kaut pret šobrīd esošo ekonomisko situāciju ar iedzivotājiem un mēs saskatam tajā iedzīvotaju apkrapšanu, neadekvati palielinot sev algu, kas tieši vai netieši ietekmē musu un citu iedzivotaju maksajumus.

Piemēram, valstī, vienotā atalgota sistēmā pašvaldību vadītāju augstākais iespējamais atalgojums skaitas aptuveni 1700 lati. Taču A. Pavlovskim meneša alga SIA „Juglas nami” sastadīja aptuveni 1634 lati 2010 gadā. Vai A. Pavlovska darba pienakumi un atbildība ir līdzvertīga pašvaldību vadītaja pienakumiem vai atbildībai? Kas tas par bardāku notiek Jūsu pakļautos SIA?

Var jau iedomaties, ka deklarētāi algai vien nepietiek tik daudz sapirkto nekustamo īpašumu uzturēšanai.

Notiek vienkarša apzagšana.