www.sudzibas.lv Juglas Nami SIA Netiek veikti remontdarbi plānotie

Juglas Nami SIA - Netiek veikti remontdarbi plānotie

vēlos uzzināt kad tiks veikti plānotie remontdarbi Baltezera ielā 4.JUGLAS namu pārzine Švačko Marina nekompetenti nemāk atbildēt par namu apsaimniekošanu, atrunājas ar dažādiem iemesliem lai neuzklausītu namu iedzīvotājus. IR vairākas reizes gājuši namu iedzīvotāji sūdzējušies par to,ka nekas netiek darīts ir rakstīti iesniegumi tieši no namu iedzīvotājiem, bet nekādas reakcijas. KĀ rīkoties šādā situācijā un kur vērsties.Mūsu pacietības mērs ir izsmelts vai tiešam jāgriežas Rīgas pašvaldības domē un jārunā ar augstāk stāvošām amatpersonām par to ka JUGLAS NAMI nepilda savas saistības.

Papildināts Reinis Grinbergs 09.03.2016

Lūdza atbildēt uz šo jautājumu Baltezera iela 4. namu iedzīvotājiem ja netiks nekas darīts lietas labā tik ziņots televīzijas raidījumam BEZ TABU.

Sardele 10.03.2016

Domāju, ka vispirms vajadzētu iemācīties elementāru pareizrakstību.