www.sudzibas.lv Juglas nami plīsušas ūdens caurules

Juglas nami - plīsušas ūdens caurules

Vēlos jautāt Juglas Namu apsaimniekoto namu dzīvokļu īpašniekiem, vai nav saskārušies ar līdzīgu situāciju. Ir kārtējo reizi plīsusi ūdens caurule, kas atrodas šahtā par kuru atbild namu pārvalde.
Izsauktais santehniķis tikai apliecina faktu, ka trubas ir avārijas stāvoklī. Viņš protams samainīs konkrēto bojāto posmu, bet jebkurā brīdī var plīst citā vietā, jo gan aukstā gan siltā ūdens trubas ir izraibinātas ar korozijas pleķiem. Lai santehniķis varētu izpētīt bojāto vietu un izdomāt, kā ērtāk piekļūt bojātai trubai un saremontēt to, mums nācās uzlauzt izflīzēto sienu, jo redz logs, kas bija speciāli izveidots tādiem gadījumiem neesot pietiekami liels. Protams namu pārvalde netaisās segt mūsu izdevumus sakarā ar sabojāto remontu. Bet tas vēl būtu sīkums, kad es jautāju, ka ir jāveic visu trubu maiņa, man atbildēja, ka pašiem iedzīvotājiem būs par to jāmaksā. Lai gan trubas visā mājā tika mainītas apmēram 7 gadus atpakaļ, bet pirmās sūdzības par trubu plīsumiem jau parādījās gadu pēc to nomaiņas.
Varbūt kāds ir saskāries ar līdzīgu situāciju un panācis, ka namu pārvalde tās samaina par saviem līdzekļiem?

R