www.sudzibas.lv Juglas nami Kāš naudu un neko nedara.

Juglas nami - Kāš naudu un neko nedara.

Vairāk nekā pirms gada mūsu mājas ( Vidzemes aleja 1 ) aizdedzināta atkrituma konteinera dēļ, izdega jeb nokvēpa ( bildes pievienoju ) 12 stāva treptelpa.
Vairakas reizes esmu interesējies "Juglas Namos", kad tiks kaut kas daŗīts, bet jau gada garumā saņemu tikai nekonkrētas atbildes.
Paralēli tam, rēkiņos ir papildus iekļauta summa 0, 05ls par kvadrātmetru, ar izskaidrojumu "uzkrājumi nākamo periodu remontiem". Mājā ir 72 dzīvokļi, tā kā aptuvenā summa par šiem mistiskajiem remontiem, kuru Juglas Nami mēnesī iekasē no mūsu mājas, ir aptuveni vismaz 200Ls.
Lieki piebilst, ka apsolūti nekā remonta darbi mājā nav veikti jau n-tos gadus. Atliek tik minēt, kur paliek ši nauda:?
Juglas Namu Tehniskais Direktors Eduards skaidro, ka šis uzkrājums tiek veidots tam, ja nu kas būs jāremontē...
Intresanti, bet Viņa prāt sanāk, ka izdegusi treptelpa tāds nieks vien ir, un tur neko remontēt nevajag! :? :O

P.S.
Pievienotajās bildēs var redzēt, ka kaut ko Juglas Nami ir remontējuši gan, apkārt nomainītais lifta izsaukšanas pogai ir nokrasojuši nepilnu kvadrātmetru sienas :O
Intresanti, tas ir viss, kam pietika remontiem paredzētā nauda, vai arī vienkārša ņirgašanās ar ši nama iedzīvotājiem:?

A

Komentāri (12)

Z Zane 16.12.2010

Vajag pieprasīt rakstisku atskaiti par kādu periodu - cik naudas ir uzkrāts un kur, kad un cik tā izlietota.

H Hrjusha 16.12.2010

Uzskrājumus remontdarbiem var veikt tikai mājas dzīvokļu īpašnieku piekrišanu.

I Ihtiandrs 26.12.2010

TG/AM

J Jugla 03.01.2011

Šaraškina kantoris! Uz visu viena atbilde - nepietiek līdzekļu/darbaspēka/laika utt. Šogad atkal, sākoties atkusnim jumts tek - griesti slapji, sienas slapjas, tapetes atkal būs jāpārlīmē - vai tas ir normāli?!

D D. 09.01.2011

Labdien!
Nekad neprasiet pašvaldību namu pārvaldēm kur tiek izlietota iedzīvotāju uzkrāta naudiņa uzdzīvosiet tikai problēmas.
Pēc foto var redzēt n.p jau centās pat lampiņa darbojas.
Manā majā arī bija ļoti līdzīgas problēmas kamēr nenomainijām apsaimniekotāju.Mums salaboja liftu, jumtu, parādijās karstais ūdens un citi labumi kā arī bernu rotaļlaukums utt.
Esmu apmierināts ar mūsu apsaimniekotāju HANZA.CENTRS.
Nesen bija iedzīvotāju kopsapulce kur apsaimniekotājs atskaitījās par padarīto un izlietoto naudu.
Iedzīvotāji bija šokā par smalku atskaiti kura bija līdz pēdējam santīmam pareiza.
Pēc gada esmu pārliecinājies apkures reķini kluvuši mazāķi par 15% tas tikai pieliek plusus jaunam apsaimniekotājam HANZA.CENTRS

A Anonims 09.01.2011

Kārtējā šaraškina kantora HANZA.CENTRS ar Daini priekšgalā!

I Ivo 09.01.2011

Vienmēr kāds maisās kurš neko nemāk darīt.

I Ivo 09.01.2011

Zinu Plata iela 22 tecēja jumts kādi 20. gadi vasarā salaboja tante pateica. Normāls kantoris .

A Aldis 24.01.2011

Izskatās ka ir noticis brīnums!
Janvāra sākumā ieradās Meistars, un pāris nedēļās viss tika izremontēts.
Nu ko, laikam jāsaka Juglas Namiem Paldies!

A Aldis 24.01.2011

Bilde te.

B Bubulis 01.02.2011

Nu ko ja tie naqmi tadi slikti tad uz prieksu ir dudz namu apsaimniekotaja tikai neraudiet kad jums bum par kvadratmetru jamaksa 50-1.50 par kv, m un protams kad maja jusu tiks labos parados un jus pat pasudzeties nevienam nevaresiet iznemot tiesa.Mums apsaimniekotajs pa kv, m njem 80 sant, mes ludzam izremontet kapnju telpas kuras ir tikai 2 un 3 stavu maja tame tika atsutita 16 000 Latu un janjem kredits banka forshi ne un kad gajam uzinat kas par lietu kapec ta mes tak 80 sant jau 2 gadus maksajam vinji pateica jus esat mums vel naudu parada vot kad bijam pie juglas namiem vis bija forshi ja ne visadi babulji tagad majas kuras ir pasvaldibas apsaimniekoshana tiek darits viss iespejamais mainitas trubas jumti nenormalakais kvantums kaiminju maja visa aplaizita kaut gan vinjiem ari bija paradi.Tapec privatie kantori jus izslauks lidz pedejam un dzivosim bez karsta udens un apkures kamer nemaksasim paradus par dzivokljiem kuri nemkasa ires maksu :((((

N Namu Pārvaldnieks 12.01.2012

Arī piekrītu augstāk teiktajam, jo ir jāizvērtē visi par un pret.

Bet gribu arī ko piebilst:

ZEMES PIESPIEDU NOMA

Diemžēl LR likumdošna pašlaik nekā nenodrošina zemes īpašnieka intereses, jo visi likumi ir ļoti neprecīzi, vispārinoši, ko ļaunprātīgi izmanto daudzi pārvaldnieki ( KSA, AS RĪGAS NAMU APSAIMNIEKOTĀJS, TOMO NAMI, U.C. ). Jo jeb kādā veidā vēršoties pret pārvaldnieku, tas beigsies ar uzvaru pār "TUKŠU MAISU". Tiesāties pret pārvaldnieku ko iesaka likumi ir lielākais neprāts, kas noved pie naudas un laika zaudēšanas. Tas saucas-"zemes suņi rej, bet dzīvokļu karavāna iet tālāk". Protams, ka dzīvokļu īpašnieki neinteresējoties par to noved paši sevi parādnieku statusā.

Līdz ar to vienīgais ir vērsties pret dzīvokļu īpašniekiem-reālajiem labima guvējiem. Ja tie laicīgi nesamaksā parādu un nenoslēdz līgumu ar zemes īpašnieku, tad ir jāraksta PRASĪBA TIESAI par konkrētā dzīvokļa apķīlāšanu, parāda peidziņu un zemes nomas līguma noslēgšanu rakstiski.

Tāds diemžēl pašlaik ir vienīgais ejamais ceļš, kad kaut ko reāli var dabūt.

Silti iesakām visiem dzīvokļu īpašniekiem pašiem interesēties par savu atbildību likuma priekšā, jo likum nezināšana neatbrīvo jūs no atbildības ( zemes nodoklis un noma būs jasamaksā vai pa labam vai ar tiesas lēmumu). Lūdzu kontrolējies savus pārvaldniekus šajā jautājumā, lai tie jūs neieved maksātnespējā un lielās nepatikšanās.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi, tad rakstiet mums- [slēpt]@inbox.lv

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes