Juglas dzīvnieku patversme - patvaļa

Vēlos visus Latvijas iedzīvotājus brīdināt kā rīkojas patvaļīgi šīs iestādes darbiniece kura strādā šai dzīvnieku patversmē, un kura bez saimnieka ziņas braukā riņķī pa Latviju un atņem pa mājās iedzīvotājiem viņu četrkājainos mīluļus, dotā brīdī tie ir suņi kurus viņa savāc un ieliek savā mašīnas bagāžniekā dzīvnieku būrī, un aizbrauc bez jebkādas ziņas.

LŪDZU UZMANIETIES NO PELĒKAS KRĀSAS NELIELAS VIEGLĀS MĀŠĪNAS, KURAI AIZMUGURĒ IR TONĒTI LOGI LAI NEREDZĒTU DZĪVNIEKU.

H harijs 25.07.2011

Kur te loģika? Patversme izvairās pieņemt dzīvnieku, pat par samaksu, jo maz vietas, bet te ķer!!!
Tie laikam kādi kreisie. no nelegāla gaļas kombināta, uzdodas par patversmes darbiniekiem.

* ****** 25.07.2011

Pazvaniet uz dzīvnieku patversmi un pajautājiet, vai viņu darbiniece braukā suņus ķerdama.Domāju, ka tas nav nekādā sakarā ar patversmi.Gan jau ir taisnība Harijam, ka tie ir kāds gaļas cehs.Jāmēģina vismaz mašīnas numuru pierakstīt, ja kāds masveidā baro mūs ar suņu gaļu, tad nekautrējoties jāceļ trauksme.Pat Korejā vairs neēdot suņu gaļu.

X XXX 26.07.2011

Murgs kaut kāds!!!
Tās nemaz nav tik viegli!!!
Mums tieši šodien Juglas patversme savāca divus mēžā atrastus kucēnus, bet lai to paveiktu mums bija neželīgā cīņa ar vietējo pašvaldību (Domi), lai tā sankcionētu dzīvnieku nogādāšanu patversmē.
Patversmes darbinieki ļoti mums palīdzēja kontaktēties ar Domi, mēs parakstījām dokumentus, ka lūdzam nogādāt atrastus dzīvniekus patversmē. Viss oficiāli.
Liels paldies Patversmes darbiniekiem par kopējo sadarbību, lai izglābtu dzīvniekus!!!

T ToXxx 26.07.2011

Labu apetīti!

L Liga 26.11.2011

Suņus atņem tikai tiem, kas netur solījumu rūpēties par suni, kā arī tiem, kas melojuši, ka suni neturēs pie ķēdes.