Juglas dzīvnieku patversme - Dzīvneka adoptēsana

Labdien, vēlos pastāstīt savu bēdu stāstu - ilgu laiku domāju, ka vēlos sunīti, līdz beidzot šim solim nobriedu un nolēmu, ka vislabāk būtu padarīt kādu laimīgu un adoptēt sunīti no patversmes - aizbraucot uz patversmi un apskatot suņus nolēmu ar ģimeni, ka vislabāk būtu maza auguma sunīti ņemt, jo dzīvojam, tomēr, dzīvoklī. Uz doto momentu patversmē atradās taksenīte ar četriem kucēniem, kurus tā joprojām baroja. Šajā dienā mums ļāva tika apskatīt suņukus... Adminstrātore paziņoja, ka uz šiem taksēniem var pieteikties tikai pēc nedēļas - zvanot, izlēmu, ka lai nerastos nekādas neskaidrības - izdarīšu to klātienē aizbraucot uz patversmi.
Aizbraucot mani sagaidīja nepatīkams pārsteigums ar vsai nelaipnu attieksmi tika paziņots, ka esot radies liels sajukums ar mazajiem taksēniem - divi esot rezervēti, un neviens nevarot pateikt, konkrēti kuri, un lai zvanot piektdien un interesējoties par to, kuri īsi ir rezervēti. Diemžēl arī piektdien ( šodien ) zvanot attieksme ļoti nelaiipna - taksēni klepojot, rezervēt neko nevarot, lai atkal zvanot trešdien. Sieviete, kas atbildēja pati ļoti nervoza. Rodas nesaprašana, kāpēc nevar rezervēt taksēnu ģimene, kura tiešām ilgu laiku ir domājusi - visu apsvērusi, un gatava sava ģimenē pieņemt vēl vienu draugu - šajā gadījumā suņuku, cilvēki, kuri ir pēc labākās sirdsapziņas rūpēties par dzīvnieku. Tajā pašā laikā regulāri lasot paziņojumus, ka dzīvnieki meklē gadīgus saimiekus, kuri par tiem rūpēsies, un cilvēkiem, kuri ir gatavi to darīt - šī iespēja tiek liegta un attieksme no personāla ļoti nelaipna.

L LookFeelPray 04.11.2014

Arī man ir pieredze ar acīmredzot to pašu sievieti.
Nolēmu paņemt sunīti, ko pirms tam redzēju vienā no sociālajiem tīkliem, dzīvnieks pāris dienas atpakaļ atstājis vet-klīnikas telpas un esot pieejams patversmē.Ar steigu zvanīju, jau domās lolojot domu, ka vakarā braukšu pakaļ jaunajam draugam.
Bet piezvanot pretī saņēmu tādu ķērkšanu un bļaušanu un beigās- " man nav laika ar Jums runāt".
Ja neesot mājas lapā, tad nav iespējams adoptēt, jautāju sievietei-kad varētu būt, jo suņuks iekrita sirdī..un tad sieviete vnk nometa klausuli...
Vai tiešām tādiem cilvēkiem jābūt pie dzīvniekiem??Ja viņa tā runā ar cilvēkiem-kā izturas pret dzīvniekiem?
Ja šī sieviete kādreiz šo lasīs, man gribētos, lai viņa zin- VISS DZĪVĒ NĀKS ATPAKAĻ-DUBULTĀ!!!

M minerva.lv 01.05.2015

Labdien! Ļoti lūdzu atsaukties visus, kam bijusi negatīva saskarsme ar Juglas patversmi LABĀS MĀJAS un tās priekšniecu ASTRĪDU KĀRKLIŅU. Lūdzu rakstīt uz e-pasta adresi [slēpt]@inbox.lv JŪS VARAT IZGLĀBT KĀDU NEVAINĪGU DZĪVNIEKU, KURŠ JAU RĪT TIKS IEMIDZINĀTS KĀDA CILVĒKA NEVALDĀMĀS MANTKĀRĪBAS DĒĻ!

Z Zigfrīds 12345 10.05.2018

Tā vecene ir neciešama. viņai nerūp tie dzīvnieciņi galvenais nauda!