www.sudzibas.lv JPV Nami Apsaimniekotājs JPV nami krāpj savus iedzīvotājus

JPV Nami - Apsaimniekotājs JPV nami krāpj savus iedzīvotājus

Apsaimniekotājs JPV nami nav sasniedzams komunikācijai, kamēr izraksta kļūdainus rēķinus. Skaitītāju rādījumus par ūdeni pie nokavēta nodošanas termiņa kaut vienu dienu - izraksta par visiem saviem zudumiem. Lieki teikt, ka uz nākamā mēneša maksi tas netiek kompensēts. Pie nejauši kļūdaini iesniegtiem datiem netiek nekas labots arī pēc tam kad zvanīts un situācija izskaidrota. Vienkārši tiek izsūtīts kārtējais rēķins ar visa gada patērētā ūdens apjomu. Nākamajā mēnesī tiek aprēķināts vidējais patēriņš un atkal tiek izsūtīts rēķins par visa gada apjomu. Numurs kas norādīts uz rēķina ne reizi nav bijis sazvanāms pusgada laikā. Neviens neceļ klausuli. Komentārs, ko pievienoju pie skaitīja rādījumiem, lai kaut kā nodotu savu ziņu, tika ignorēts. Saņemu nākamo rēķinu ar parādu par iepriekšējiem aprēķiniem kas sastāda vismaz divu gadu vidējo ūdens patēriņa daudzumu, plus nākamo rēķinu un sraudu vēstuli par parādu piedziņu. Ja šāds apsaimniekotājs saimnieko Siguldā, man paliek bail staigāt pa ielām.