www.sudzibas.lv Jouker SIA Slikts serviss; Nekas nenotiek kā vienojās sākotnēji

Jouker SIA - Slikts serviss; Nekas nenotiek kā vienojās sākotnēji

Labdien!
Problēma saistīta ar automašīnas sertifikāciju!
Uzmeklēju šo uzņēmumu ar darboni Aigaru, izstāstiju savu vajadzību par auto sertifikāciju (mašīna no ASV).
Aigars nosauca sertifikācijas cenu: 800 - 850 EUR un pirmo iemaksu 200 EUR vēlējās uzreiz, kas ir ok.
Noteiktajā datumā aizbraucu atrādīt mašīnu Vācijas TUV pārstāvim. Izrādijās, ka nepieciešama vēl vesela paka ar dokumentiem par ko Aigars nebilda iepriekš neviena vārda!
Aizbildinājās ar to ka katru reizi esot savādākas prasības, kas protams tā nebija!
Sadabūju dokumentus, ar auto viss bija ok un vēlākais 2 nedēļu laikā bija jāatnāk dokumentiem.
Pienāca noteiktie datumi, sāku interesēties. Aigars aizbildinājās ar nezināšanu, noskaidrošot un tā apmēram 2 nedēļas no vietas.
Rezultātā sadusmojos un dabūju no Aigara adresi un kontaktu, kur jāaizbrauc pakaļ dokumentiem un jāsamaksā vēl 700 EUR!
Attiecīgi tur uzzināju, ka dokumenti jau nedēļu kā ir atnākuši un neviens nebrauc tiem pakaļ!
Kad minēju Aigaram, ka vienojāmies par maksimums 850 EUR, tad sākās atrunas, ka itkā bijis lielāks rēķins no Vāciešiem, kaut arī
nekā tāda nebija. Uzstāju uz summu par kuru vienojāmies, solija atgriezt 50 EUR. Pēc tam tikai vieni solījumi, netieku, rīt...un citi aizbildinājumi.

Neiesaku saistīties ar šo uzņēmumu un darboni - vienas vienīgas galvas sāpes, saņemot savu komisiju par sertifikāciju neliekas ne par ko zinis.

N

Life_is_life 05.10.2017