Jorkšīras terjera kucēni - Iedzimtās slimības

Nepērciet Jorkšīras terjera kucēnus no L.Ūdres no ĀdažieM.2013.g. augustā nopirkām jauku meitenīti ar ciltsrakstiem pēc ieteikuma no kluba!!!!!Perspektīva izstāžu karjera bija līdz brīdim .kad parā'dījās klibums .Ārsti pēc rentgena izdarīšanas noteica diagnozi -išēmiska ciskas kaulu galvu nekroze(Leg-Pērtesa).Abām pakaļkājām!Jāoperē.Esmu veikusi vienas kājas operāciju vēl otra būs.Slimība ir iedzimta .Klubā ieteica neuzticēties vienam dakterim .Bijām pie dr.Drapčes-diagnoze tā pati .Ne no barošanas nevar iegūt -kā man klubā mēģināja iestāstīt-šo slimību .Pārnēsātāji ir vecāki .Isniegumam ,ko nodevu klubā,rezultātu nav .Tāpēc rakstu šeit.Nepērciet kucēnus no Ķekavā dzīvojošās L.Ūdres (audzētāja Balode A.)

I

Z Zāra Goldbaum 23.08.2015

Sveika cienita I.Misina.Kas pa muļķibām man no Ligitas divi Jorki nav nekadu problēmu.Viņai izcili suņi Jums vienkārši nepalaimējās .

I ilona4 03.01.2016

Cien Zāra, ko nozīmē -Jums vienkārši nepalaimējās- Halo ar galvu domājat? Nav tāda palaimējās vai nepalaimējās, ja iedzimtas problēmas un tik smagas tad Jūs esat tā, kas var pateikties augstākiem spēkiem ka Jūsu metiena sunīšiem nav problēmu. Ja ir iedzimts tad problēmas var izlekt (ja tā var teikt) dažādās paaudzēs dažādos metienos. tikai šī pati suņu audzētāja zin kādas problēmas ir ciltskokā, taču viņa klusēs kā partizāns, jo nauda nosaka visu.

Z Zāra Goldbaum 04.01.2016

Mierīgi mierīgi uztraukumam nav pamata.Paldies tam dievam man vienmēr laimējas.Domājiet pate ar galvu dzemdību namā Jums ar neviens nedod garantijas ka bērns būs sveiks un vesels.Arī tad ja vecākiem paaudzēs viss kārtībā.Gadās visādi vai ne.☹