Jolanta Reihmane - Fotosesija

Хотела бы предостеречь всех тех, кто планирует запечетлеть с помощью фотографа какой-либо значимый момент своей жизни, либо просто получить красивые качественные фотографии.
В нашей семье скоро появится малыш, что и явилось фактом, который захотелось запечетлеть. Решили сделать семейную фотосессию - наш животик, я, муж и наша старшая дочка.
В интернете наткнулась на услуги визажиста Йоланты Рейхмане, которая предлагала креативную фотосессию вдобавок с макияжем. Я написала е-мэйл, в котором уточнила, можно ли сделать красивые и качественные студийные семейные фотографии. Макияж, честно говоря, меня не интересовал, но это предлагалось в комплекте. На свой вопрос я получила утвердительный ответ. Мы договорились о дне, когда состоится фотосессия. Йоланта сказала, что студия находится в здании Рижской киностудии, куда мы всей семьей и отправились.
Что касается макияжа, тут не берусь комментировать, было ли это профессионально или нет - дело вкуса на самом деле. А вот о "фотосессии" расскажу. После наложенного макияжа мы напрвились в так называемую студию... Начнем с того, что в помещении было жутко холодно, т.е. оно не отапливаемое... Это при учете, что ноябрь у нас выдался относительно теплым. Что уж говорить о комфорте - и я сама и дочка можно сказать посинели (в прямом смысле этого слова). Но это не самое страшное. Нас фотографировали обычной "мыльницей" 4.1 мегапикселей... На самом деле очень жалею, что не отказалась от услуг в тот момент, когда увидела это чудо техники. Но что сделано, то сделано. Вечером я получила фото... Это было не то что разочарованием, это был просто шок - фотографии были ужасные. Практически все они были мутные, где мы фотографировались все вместе - очень далекий план, я уже не говорю о позах и т.д. Из серии - щелкнула и хорошо. Я безусловно, связалась с "мастером" и попросила вернуть деньги за это безобразие... На что получила ответ - это креатив! Что я вообще хочу. Если мне не нравится обработка, то это мое личное горе. Я же не прошу вернуть деньги, если мне,например, не понравился спектакль в театре, так почему сейчас я требую деньги. Мои возражения по поводу качества как такового во внимание приняты не были. Мне повторяли, как мантру, это креативная фотосессия... И что студия была арендована и ни о каких деньгах не может идти речь. Хотя нет - компенсация составила 5 латов. Это можно расценить просто как издевательсво!
Конечно, мы обратились к другому фотографу и получили замечательные фото на память в семейный альбом. Но безусловно, осадок остался. Хочу предостеречь всех тех, кто мечтает о хороших фото - не обращайтесь к Йоланте Рейхмане! Это просто аферистка, которая и рядом не стояла с профессионалом! Не тратьте свое время и деньги. Обращайтесь к професионалам!

V

J Jolanta Reihmane 27.11.2013

Violeta,
paldies par viedokli.
Ja neiebilsti - varu pievienot tev nosutīto materialu(izņemot kailbildes, protams) šeit, lai cilvēki paši var izērtēt - bija fotosesija vai nē (apstradatas 150 bildes).
To darīšu tikai pēc tavas atļaujas saņemšanas. Ētika.
Ar cieņu -
Jolanta Reihmane

S spa 30.11.2013

Beidzot kāds "atmodies" un arī apjēdzis, ka vajedzētu reiz pielikt punktu šīs kundzītes "Minhauzena stāstiem"!

Pirmkārt, jau vajadzētu piesaistīt Patērētaju aizsardzības centru par maldinoša marketinga pielietošanu, jo faktiski visa internetā publicētā informācija, ko ievieto pati šī "meistare", ir maldinoša. Lai piekoptu visus rūpalus, ko J.Reihmane min kā savus arodus, ir vajadzīga izglītība, bet tās, diemžēl, J.R. nav. Ar parastu vidusskolas atestātu, kurš iegūts pagājušajā gadsimtā, ir nekorekti sevi piesaukt kā stilistu, imidžmeikeri, make up mākslinieku, matu kopšanas speciālistu, padagogu, juristu, kinologu un marketinga konsultantu...

Neētiski!

E Eggy 25.12.2013

Es arī pieteicos uz fotosesiju, gaidu bebi un gribēju par atmiņu bildes. Kad ieraudzīju fotogrāfijas, divas dienas raudāju... Nemaz netērēju laiku un neprasīju 'Māksliniecei' kompensāciju. Domāju, ka studija nebija īrēta speciāli, vienkārši bija tajā brīdī brīva, tur taču nebija ne gaismas piemērotas, nekā. Ari protams, nožēloju, ka napagriezos, kad ieraudzīju ar ko viņa taisas fotogrāfēt. Pasākums atgādina - Tu no kolhoza vari aizbraukt, bet kolhozs nekur no tevis nebrauks...

Nandia 26.12.2013

Atvainojiet, bet es jūs nesaprotu!!! Par un ar ko domājāt, kad redzat, ka foto tiek uzņemtas ar parasto fotoaparātu, ar kādiem pirmklasnieki ekskursijās fotografē sazin ko?!?!?
Nu a ja vi a paņemtu kādu smartphonu, tad arī klusētu?!?
Piedodied, bet pašas vainīgas - lietas jārisina tad, kad tās notiek, a nevis tad kad jau viss aiz muguras un nu tagad ciešam. Un kur tad vīri skatījās?!? Vismaz tie ta varēja sadūšoties un ko teikt.
Kad es biju studijā, tad fotogrāfs kādu laiku vien tik gaismas ķēra, a ja ne kā un vēl parastais foto, nu tad ko jūs gribat??? Jāsāk saruna un ja nekas nav uz labu, tad tinam makšķeres...a

I Inese32 24.04.2014

Mīļās sievietes !

Ja jūs cienāt sevi un savu laiku, neiegādājaties šīs meistares piedāvātos pakalpojumus.Jau sen sapņoju apgūt mak-up pamatus un iemācīties krāsoties ikdienai, beidzot nolēmu sevi palutināt un iegādājos šo pakalpojumu.Es piedzīvoju lielāko murgu dzīvē, ko ilgi nevaru aizmirst, tā saucamajā mak-up konsultācijā. Meistare bija manāmi iereibusi, runāja par lietām, kas absolūti neattiecās uz konsultāciju. Visu ko viņa man stāstija varēja iekļaut 30 min, bet tas, ar papildus monologiem un stāstiem " ne pa tēmai" ieilga uz 2 ar pus stundām. Jau pirmajās 4 minūtēs kad atrados viņas tā saucamajā buduārā, man gribējās piecelties un iet prom, bet nauda par pakalpojumu jau bija samaksāta un nolēmu palikt, par ko vēlāk protams nožēloju. Protams bija arī kas noderīgs, no tā ko viņa man stāstija, bet tas nebija pat puse no tā kas tika it kā piedāvāts aprakstā par pakalpojumu. S... ar visu, beigās kad sāku kārtīgāk aplūkot savu grimu ko meistare man uzklāja, konstatēju ka tas ir pilnīgs brāķis ( ja ta to var nosaukt ) katra uzacs bija savas formas, arī ēnas uz plakstiņiem nebija vienādas ( un arī zem plakstiņiem bija dažādas intensitātes) kaut kur kaut kas bija izķēpāts, īsāk sakot izskatijās "tjap ļap". Vēl gribētu piebilst par māksliniecisko nekārtību kas valdīja telpā, kas robežojās ar antisanitāriem apstākļiem, putekļi un netīrība it visur, ieskaitot kosmētiskos plauktus. Meistare radīja tādu nedaudz neadekvātu iespaidu.
Garstāvoklis bija sabojāts uz ilgu laiku.

D diplomats 31.10.2014

Arī es biju nepatīkami pārsteigta!
No make - up šo to saprotu, bet tas ko un kā stāstīja šī sieviete, likās diezgan greizi! Sieviete, kā jau iepriekš tika minēts, likās iereibusi, varbūt viņa tāda ir vienmēr, kas zina.. Tomēr, neskatoties uz to, ka sieviete ir galīgi neharizmātiska, nepieklājīga un nepārzina ētikas normas, centos no šī visa procesa izvilkt kaut ko noderīgu - īsti nesanāca. Par profesionāli Jolantu būtu grūti nosaukt.Parasti atsauksmes nerakstu un ar viedokli nedalos, taču šī reize ir liels izņēmums!!!
Lūdzu, apdomājiet 100 reizes, pirms dodieties pie šī cilvēka, ticiet man, nožēlosiet.

Z Zaigas jaunkundze 16.11.2014

Kādu laiku atpakaļ iegādājos kuponu ar iespēju apgūt make-up pamatus pie starptautiski atzītās stilistes Jolantas Reihmanes! Pēc šīs vizītes es NEVIENAI neieteikšu apmeklēt šo "profesionāli".

Sāksim ar to, ka no 2h 30 min lielāko daļu viņa stāstīja par sevi, savu bērnības zirgu un skenēja mani (viņai esot spējas!), izturējās absolūti neadekvāti, neprofesionāli, nepieklājīgi un no viņas bija jūtams alkohola aromāts.

Otrkārt, neskatoties uz to, ka es esmu maksājusi naudu par vizīti nevis esmu ieradusies kā brīvprātīgā modele, man netika dota iespēja izvēlēties grima krāsas, to izlēma viņa. Turklāt, make-up tika uzklāts nekvalitatīti un kopumā izskatījās lēti.

Treškārt, Jolantas darba telpā valdīja nekārtība un netīrība. Neviena ota un neviens sūklis nebija mazgāts jau ilgu laiku. Nākamajā dienā man pēc šiem darbarīkiem bija iekaisusi sejas āda.

Laikam iedzimtais latviešu skopums man neļāva aiziet pirms vizītes beigām, jo gribēju tomēr saņemt kaut ko pretī par iztērēto naudu.

Apdomājiet, dāmas, vai patiešām esat gatavas piedzīvot šādu attieksmi, jo, kā redzams, es neesmu pirmā, kas piedzīvo ko tādu. No sirds neiesaku iet pie viņas, būs tikai sabojāts garastāvoklis.

E Elīna_Agnese 30.01.2015

Absolūti piekrītu Zaigas jaunkundze!!!

Man bija tieši tāda pati situācija. Perfekts notikumu apraksts. 3h laikā nepaspēja man uzklāt dienas grimmu. Vakara grims nemaz netika pieminēts.

Es gan pastāvēju uz savu izvēlēto acu ēnu krāsu. Rezultāts briesmīgs.