Vannaspasaule - Slikts serviss

Pilnīgi atbalstu viedokli par sliktu servisu uzņēmumā. Es arī esmu pasūtījusi preci, solīja piegādāt pēc mēneša, bet pēc diviem mēnešiem sāku pati zvanīt un prasīt, kad tad būs. Kad prece atnāca, solīja nākošajā dienā piegādāt, nepiegādāja. Kad trešajā dienā zvanīju un jautāju par piegādi, teica, ka pārpratuši un piegādās nedēļas beigās, kad atnāks citas preces, ko pasūtīju vēlāk. Noteica, ka nedēļas laikā piegādās. Piektdienas dienā zvanīju un jautāju par piegādi - atrunājās, ka prece nav atnākusi, būšot uz nākošo otrdienu! Otrdienas vakarā vēl prece nav piegādāta... Neviens pat neiedomājās dot ziņu, ka prece nav atnākusi, vai piegāde aizkavēsies... vien vārd sakot... slikts serviss...nu tā lūk, mīļie tautieši, mans ieteikums - sūtiet no citām valstīm, atnāks prece savlaicīgi un nebaros ar solījumiem!

A Artūrs_C 23.04.2024

Mājas lapa izslēgta.
Tavā vietā būtu jau sen devies uz banku lai atceļ maksājumus un atgriež naudu.