Joker klubs - cenas

Vakar ar kolēģiem apmeklējām Joker klubā boulingu. Izpētījām mājas lapā cenas un nolēmām iet trešdienā, jo cena ir 7.00 EUR, bet pārējās dienās 9.00 EUR. Uzreiz bija jāsamaksā par celiņu īri un apaviem. Bija liels mūsu šoks, kad apkalpojošais darbinieks pateica, ka šī cena ir līdz plkst. 18:00. Mājas lapā ir rakstīts, ka "boulinga apmeklējums skolēniem un studentiem darba dienās līdz plkst. 18:00 ir 7.00 EUR; boulinga apmeklējums pieaugušajiem trešdienās 7.00 EUR". Tā kā mēs neesam studenti un tā bija trešdiena, tad pēc informācijas mājas lapā www.jokerklubs.lv mums bija jāmaksā 7.00 EUR par stundu, bet darbinieks palika pie sava. Tā kā tomēr vēlējāmies spēlēt boulingu, tad piekritām samaksāt. Aicinu visiem ņemt to vērā, ka šajā klubā cenas neatbilst mājas lapā norādītajām cenām. Mēs šo klubu apmeklējam pēdējo reizi., jo klients te nav cieņā.