www.sudzibas.lv jogurts liels cenu nemotivets kapums

jogurts - liels cenu nemotivets kapums

sodien vakara ka ierasti iegaju agenskalna maxima nopirkt bernam jogurtu dzeramu pleves paketa razots tukuma piena labs jogurts vins dazas dienas atpakal un ne vienu gadu maksaja no 0.41-0.43ls bet sodien vins maksa 0.59ls del ka uz tadu summu 0.18ls un esmu parlicinats neviena mauka no maximas nevares to pieradit kapec

V Vinnijs Pūks 22.09.2010

Atmorozova kungs, tā vietā, lai draiskotos ar pērkamām sievietēm, kuras piestrādā arī maximā (jo kā gan citādi jūs zinātu, ka viņas ir tādas), es jums ieteiktu apmeklēt pamatskolas pirmās klasītes, lai iemācītos elementāru gramatiku. Ticiet man, bērnam ir vairāk nepieciešams tēvs, kurš ir apveltīts ar zināmu gudrību, nevis totāls duraks, kurš viņam šad tad nopērk jogurtiņu.

J Juris 22.09.2010

Njā...korekts Jūs neesat. Vai tad nedzirdējāt par cenu kāpumu?Palasiet ziņas. Arī pienam jau cenas ir augšā un griķus vispār vairs nevar atrast.

M Maris 24.09.2010

Maximas vadiiba regulee cenas, iepeerkos biezi maximaa un cenas vini regulee apmeeram taa vienai precei nolaiz-citai atkal pacel un taa visu laiku.