Jogas nodarbība - Apkalpošana

Nepatīkamu pārsteigumu sagādāja City Fitness jogas nodarbība, kas notika krieviski, kaut arī tas nekur iepriekš netika minēts. Gods, kam gods pāris frāzes visas nodarbības garumā trennērīte pateica arī latviski.

R Russkijpareņj 28.12.2009

Atbilstoši Valodas likuma regulām, sabiedriskas attiecības ir jāvada valsts valodā. Ja jūsu gadījumā tas netiek izpildīts, aicinam jūs ziņot Valsts Valodas Inspekcijai, kura turpmāk uzņemsies civilparazītu administrēšanu.
Bet ja nopietni, krievi, vai jums tiešām nav kauns par savas mentālās nevarības demonstrēšanu? Vai tiešām jūsu darbs ir tikai ar āmuru un lāpstu?
Jūs dzemdību namā, pēc svinīgā piedzimšanas procesa, ar rozā ģīmi guļat blakus latvietim, polim un turkam.
Jūsu tēvi jūs ielika mātes klēpī ar tikpat duļķainu spermatozoīdu masu, kā turku tēvi turku mammām. Jūsu tēvu vīrišķais simbols jūsu nodošanas brīdī bija tikpat ciets, kā visu citu tautību tēviem.
Taču, kad visi izauga un devās lielajā dzīvē, tad tikai jūs nodemonstrējāt savu nevarību un tizlumu uz valodām. Visā pasaulē ar to tiek itin viegli galā-vienkārši mācās valodas. Visiem tas ir pa spēkam, tikai krieviem ne! Kauns man par jums! Jūs esat daudz labāki par to, kas jūs esat tagad.

Z zak 28.12.2009

>>Atbilstoši Valodas likuma regu...

>>Visā pasaulē ar to tiek itin viegli galā-vienkārši mācās valodas

Orly???.. Tell me moar about NASING SPEšAL lol =)))

H Hugo Djego 28.12.2009

Santa, ko Tu par nodarbību uztraucies? Vienu dienu noskatijos krievu fantastikas filmu, kur kāds krievu puisis nonacis uz citas planetas, kur dzīvo arī cilvēki tādi kā mēs.Un iedomajies-visi tās planetas iedzīvotāji runaja krieviski-nekādu problemu nevienam nebija. Katrā ziņa Tev bija paveicies, ka tas pasniedzējs runaja krieviski, nevis ķīniski ;)

H Hugo Djego 28.12.2009

Gribēju teikt, ka krievu valoda ir ļoti vienkarša valoda.Ja Tev saka "стои стрелять буду", tad nekusties un viss.