JMK Partneri SIA - Parādnieks

Uzņēmums (LV40103340517) iepērk kokmateriālus tālākai pārstrādei. Neveic pilnīgu apmaksu. Nespēj norēķināties par produktu. Pat pie minimālām summām, kuras nepārsniedz 1000 EUR. Uzņēmuma vadītājs Jānis Dudko pastāvīgi melo par iespējamiem pārskaitījuma datumiem. Izvairās atbildēt uz telefona zvaniem. Uzņēmuma līdzīpašnieki Māris Štrombergs un Kristaps Konrāds neizrāda pietiekošu uzņēmību likvidēt uzņēmuma parādsaistības.

J

covax 23.10.2015

Kokapstrāde?

covax 23.10.2015

Purva 17, Valmiera, LV-4201, Latvia?

J Janisvar 24.10.2015

Juridiskā adrese Purva iela 17, Valmiera.

M Majas 14.12.2015

Nākšu ari ar sudzību nonacu šaja kompanijas rokas nostardaju tas dienas cik tur vajadzejā biegas ne kāpeikas nedabuju + draudus pā telefonu, Ielikshu bildets kados apstakļos bija jadzivo.

S sandis 17.02.2016

kur tad tev šādi apstākļi ir?
pirmo reizi par draudiem dzirdu parasti ir solijumi.

P Piedzina 01.02.2016

Mums situācija ir identiska. SIA JMK partneri mēnešiem neveic parāda samaksu. Saņemam tikai valdes locekļa Jāņa Dudko solījumus. Vēl kādam nav veikta saistību izpilde?

L Lestats 23.02.2016

Oi es zinu cilvēkus 5 vismaz, ar kuriem nav parādsaistības izpildītas!

P Piedzina 12.04.2016

Aicinam personas, kurām SIA JMK partneri vai ar Jāni Dudko saistītas juridiskas personas ir pārādā, pieteikties kopīgai interešu aizstāvībai. Informāciju, lūdzam, sūtīt uz epastu: [slēpt]@gmail.com

P Piedzina 01.07.2016

Jānis Dudko ir novedis SIA JMK partneri līdz maksātnespējai!

10.06.2016. ir notikusi Maksātnespējas procesa pasludināšana Valmieras rajona tiesa, Mēneša laikā visiem kreditoriem ir jāsniedz kreditora prasījumi. SIA JMK partneri administrators ir:
Tokmačova Jevgēnija (*)
Prakses vieta: Nīcgales iela 19-6, Rīga, LV-1035