JK&M Buvserviss - Krāpšana

Nekādā gadījumā neiesaistīties ar šo kantori ja to tā vispār var nosaukt (jo sia vai būvkomersants viņam nav) , nekādas darīšanas! Jānis keiselis, Sola zelta kalnus, kad darbu izdarīs kvalitatīvi. Pats neko neko nejēdz no būvniecības, izjaj tikai materiālu laiku un nervus! Ka saņem avansu tā sāk slimot vai atrodas citas atrunas.

Nekāda gadījumā ar Jāni Keiseli nestrādāt.

J

M Martins Zids 11.03.2023

Mums arī šis Keiselis Jānis uzņēmās darbu darīt, sākumā sevi nolielīja kā augstas klases firmu ar speciālistu brigādi, beigas viens pats bija. Bet kad lūdzam slegt līgumu ne uzņēmums ne kā šim klaunam nebīja un naudu skaitīt arī piedāvāja tik uz Angļu konta.
Darbi tika pamesti pusratā, viss pēc vina palika kā pēc cūkas.

T Tas kurš 12.03.2023

Man arī ir nepatīkama pieredze ar šo saucamo ,,būvfirmu” bez SIA un buvkomersanat pat Latvijas konta sim darbonim nav piedāvā naudu skaitīt tik uz Anglijas kontu, viena nekompetenta cilvēka pavadībā. Kā saņem avansu sāk zobi sāpēt tad mašīna plīst tad slimot! Krāpnieks Janis Keiselis
Krāpnieks

м Максимильяна 12.03.2023

23270333 кидала

P Pipariņs1236 10.07.2023

Liels paldies par pakalpojumiem. Iesaku citiem darbs tiek paveikts laicīgi un kvalitatīvi.