J.Gudermanis - Krapsana

J.Gudermanis uzdodoties par juristu, adokatu vai ta paligu pedejo gadu laika ir izkrapis lielas naudas summas no vairakiem cilvekiem. Pret vinu ir izvirzitas apsudzibas un ierosinatas jau 3 kriminallietas Riga un Rigas rajona policijas parvaldes. Vis biezak krapsanai ir paklautas vientulas sievietes un to pazinas. Neskatoties uz izvirzitajam apsudzibam, J.Gudermanis turpina darboties. Shema ir vienkarsa, izmantojot sava brala vardu un atsaucoties uz auksti stavosam amatpersonam, J.Gudermanis rada iespaidu ka loti nopietns specialists, kurs izmantojot skarus novedis jeb kuru lietu lidz galam ar Jums pozetivu iznakumu. Jus, protams ejat uz banku un panemat aiznemumu uz sava varda vai ari par galvotaju J.Gudermanim lai vins var sanemt kreditu un apmaksajiet ta saucamos jurista pakalpojumus. Pec sanemtas naudas summas J.Gudermanis nozud, stasta jums ka ir loti aiznemts un sazinasies tuvakaja laika. Isteniba vins vienkarsi sak dzert. Kad viss nodzerts un noterets, vins ar jums sazinas un censas iegut vel lidzeklus balstoties uz neparedzamiem izdevumiem.
Patik ari izmantot vientulas sievietes, uznemas mantojuma sadalisanas, laulibas mantas dalisanas, nekustamo ipasumu utt. lietas. Izkrapj nelielas naudas summas, par kuram perk jums pasam davanas un ieejot uzticiba izkrapj jau nopietnakas summas. Velak aizbildinoties ar darbu sak biezak naksnot "ofisa telpas" un finala pazud.
Esiet loti uzmanigi, zaudesiet naudu un nervus.
P.S. J.Gudermanis man tuvam cilvekam atstaja bankas saistibas 14 973.00 Ls apmera.

E

P Pircējusargātājs 01.12.2008

Mjā! Tomēr Latvijā lohu ir daudz!

L Lepi 01.12.2008

Ir daudz šādu tipiņu un būs ar laiku vēl vairāk. Nebūsim naivi. Ja vajag palīdzību, tad paši meklējam serficētus juristus nevis viņi mūs.

S Santa 07.12.2008

atkal traumē vienkārši!!!Pasaule ir tukstošiem juristu un advokātu!!! Griezies pēc palīdzības pie cita...UN NOPELNĪT GRIB VISI TAS IR FAKTS! no naudas neateiksies arī tu!

A Anete 12.07.2010

Vouuuu... Šis kretīns arī tagad vēl uzdarbojas! Uzmanieties un sargiet savus tuviniekus! Uzdarbojas Rīgas centrā, apčakarēja manējos par 1000 ls.

S svetlana 31.07.2011

Pilnigi piekrītu ši raksta autorei, mēs arī esam ši subjekta upuri, ja varētu apvienoties un sākt cīņu... dodiet ziņu, noteikti piebiedrošos, jo tādiem cilvēkiem nav vietas uz šīs zemes, lai arī mēs tiešām esam lohi, bet acīmredzot ir tādas dzīves situācijas, kad ir nepieciešamība meklēt palīdzību un kā izrādās, tad...mans tel. 22147164.

M Mr.. 29.02.2012

Arī mani apčakarēja par 1000 Ls, bet Gudermaņa kungs ne no tā podiņa tagad pasmēlās :D