Jet Cafe Club - krāpšana

13. novembrī, ejot uz pasākumu Jet Cafe Club (Tukumā), daudzi saskārās ar krāpšanu - plakātā par pasākumu "I Love House Music 2" skaidri un gaiši rakstīts, ka ieejas cena ir 3Ls. Ejot pirkt biļeti mums pateica, ka biļetes cena tagad jau ir 5 Ls! Prasīju: "Kāpēc pēkšņi bez brīdinājuma mainījusies ieejas cena? ". Mums atbildēja: "Tā vienkārši ir un viss!"
Daudzi, kas bija rēķinājušies ar ieejas maksu 3Ls, palika aiz durvīm un iekšā tā arī neiegāja!
Pasākumu organizatoriem izdevās sabojāt patīkamu sestdienas vakaru daudziem cilvēkiem!

Plakātu var apskatīt šeit:

K

. ....... 14.11.2010

nu hvz es tiku pa trīnīti iekšā...

A anonims 14.11.2010

nu nez, tur jau pat par triniti ir diezgan saliiti, cik pedejo reizi bijusi tur celveki vispar nav.tik labs sakums bija, bet nu viniem japiedoma pie ta, ka tukuma macinji nav tik biezi...

A admin 15.11.2010

Kārlis priekšniecība deva norādi lai bomžus un trūcīgs nelaiž iekšā

: :) 15.11.2010

es ar tiku iekšā pa 3 ls :P
Sūdīgi tiem, kas pa 5 ls tika :O
Varbuut peec noteikta laika tur mainījās cenas (piemēram pēc 24.00) :P

A abc 16.11.2010

jā, kaut kas tur nebija kārtībā, jo arī kad es gāju, man prasīja 5 ls.. es prasīju kādēļ tā? man neko nepaskaidroja. Kad ar meitenēm jau vērām vaļā durvis, lai ietu prom, mums teica, lai uzgaidam. Viņa runāja pa telefonu ar itkā administrāciju un pēkšņi tomēr varējām tikt iekšā pa 3 ls.. Manuprāt, tur kāds centās bišķin uzpelnīties, lai tie muļķākie maksātu 5ls. :)

K Kārlis 16.11.2010

Tieši tā - kāds gribēja piepelnīties.

Kārlis priekšniecība deva norādi lai bomžus un trūcīgs nelaiž iekšā

Komentēja: Admin 15-11-2010 [nosūtīt e-pastu]

Bomži bija tie, kas naudu iekasēja, ja bez iepriekšēja brīdinājuma paaugstināja cenu ;) Laikam pēkšņi saprata, ka klubs bankrotēs, ja tos pāris latus neiekasēs vairāk.

M Mellene 16.11.2010

meybe face control

S Sintija 25.12.2010

:D:D:D:D
Vooot, voot..
nekaads face control :D
Tur vnk pie kases seezz bomzzi-ne apmekleetaaji taadi, kas pa diviitim domaaja uzpelniities uz klientiem!!
FUUUUUU!!! tiem darbiniekiem, kas meegjinaaja izkraapt naudu!!!
domaaju, ka iipashniekiem vajadzeetu uzzinaat par shiim afeeraam un kraapshanu, lai attieciigie kraapnieki tiktu sodiiti!! Jo vinji ir tie, kas grauj shii kluba reputaaciju!!=/
Kaa jau reiz ar draudzeneem smeejaamies-Riigaa jebkuraa klubaa AR face control, vai bez sievieshu kaartas paarstaaveem it sevishkji ljooti ieksh to face control visur durvis plashi atveertas valjaa-ieeja BEZ maksas!!! Beet kkaadaa mazaa Tukumaa ieejas taadaas summaas, ka pie taa saucamajaam kaseem uznaak smieklu leekmes:D