www.sudzibas.lv Jelgavas pils parks Drausmīgi”noteikumi”

Jelgavas pils parks - Drausmīgi”noteikumi”

Kas tie par kosmiskiem “noteikumiem” Jelgavas pils parkā, kurā ir tieši nekas (!) - nekas labāks kā lielākajos un skaistākajos Rīgas, Liepājas, Kuldīgas, Daugavpils, Saulkrastu utt parciņos un restorānos, kuros nekad netiek aizrādīts par sunīša (ļoti maza auguma, inteliģenta, paklausīga, ne agresīva) ņemšanu līdzi, redziet kaut kādā Jelgavas pils salā nedrīkstot suni ņemt - halllooooo? ! Jo? Kāds tieši tam ir pamatojums? Nekulturāli cilvēki, Vandālisti, Alkoholiķi tur var uzturēties, bērni var piesārņot ne tikai apkārtni ar atkritumiem, bet arī ar izkārnījumiem, kurus neviens pēc viņiem neuzkopj, bet redziet, suņiem ieeja aizliegta! Murgs kaut kāds, neattīstītākā pilsēta, kurā jebkad ir būts

W

M Mego izmeklētājs 28.08.2019

Jelgavas pils salā dzivo savvaļas zirgi . Arī Rigas u.c. parkos suņi nav gaidīti un kā mēra inteliģenci suņiem?

L Livva 29.08.2019

Ja suns ir gudrāks par saimnieku, kā tas ir šajā gadījumā, tad var teikt, ka viņš ir inteliģents.

H hehe 28.08.2019

Halloooo , salīdzina cilvēkus ar suņiem. Mazie nejaukie bērneļi skraida četrāpus apkārt , bet manu inteleģento dzīves draugu nelaiž iekšā.

B BK 29.08.2019

Savu žurku turi mājās nevis staipi visur līdzi.